Çanakkale’de ünlü iş insanı aracında vurulmuş halde bulundu!

Çanakkale’de meydana gelen üzücü olayda tanınmış işadamı aracında başından vurulmuş olarak bulundu. Polis ve jandarma olayın intihar mı yoksa silahlı saldırı mı olduğunu araştırmak için çalışmalara başladı.

ARACININ İÇİNDE AĞIR YARALI BULUNDU

Çan ilçesinde akaryakıt istasyonu sahibi olan, beton santrali işleten ve inşaat işleriyle uğraşan tanınmış işadamı Muhittin Ç. Geçtiğimiz gün sabah saatlerinde Hurma köy yakınlarında aracının içinde ağır yaralı olarak bulundu.

ZAMANLA YARIŞ BAŞLADI

İhbar üzerine olay yerine gelen eden sağlık ekipleri, yaptıkları ilk müdahale de başından tek kurşunla vurulan işadamının hala hayatta olduğunu belirledi. Zamanla yarışılarak Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesine sevk edilen Muhittin Ç. acil olarak ameliyata alındı.

HAYATİ TEHLİKESİ DEVAM EDİYOR

Operasyon başarılı geçmesine rağmen yoğun bakımda tedavisi devam eden ağır yaralı işadamının sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu ve hayati tehlikesinin devam ettiği bildirildi.

İNTİHAR MI ARAŞTIRILIYOR

Jandarma ekipleri ise yaptıkları incelemede araçta bir tabanca bulurken olayın intihar mı yoksa cinayete teşebbüs mü olduğu soruşturuluyor. Çanakkale’de tanınan ve sevilen bir isim olan ve hayli varlıklı olan Muhittin Ç.nin hiçbir maddi sıkıntısı olmadığı iddia edildi.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/10400220/canakkalede-unlu-is-insani-aracinda-vurulmus-halde-bulundu