Tornavidalı kavga can aldı! Alacak verecek kavgasında göğsüne tornavida saplandı

Gemlik ilçesi Eşref Dinçer Mahallesi’nde yaşanan olayda Erol Tolar (40) Bursa Gemlik’te, yeğenlerinin kavgasını ayırırken yaralanması sonrası yaşamını yitirdi.

KONUŞUP ANLAŞMALARI İÇİN ÇAĞIRDI

Erol Tolar, aralarında borç-alacak nedeniyle husumet bulunan Ahmet ve Fatih Tolar kardeşler ile kuzenleri olan Mustafa T.’yi barıştırmak üzere Ata Sokak üzerindeki pazar alanına çağırdı. Tarafları bir araya getiren Erol Tolar, konuşarak sorunu halletmesini istedi. Bir araya gelen kuzenlerin tartışması kavgaya dönüştü.

TORNAVİDA GÖĞSÜNE SAPLANDI

Kavganın büyümesi üzerine Erol Tolar, yeğenlerini ayırmaya çalıştı. Bu sırada Mustafa T.’nin belinden çıkartarak savurduğu tornavida, amcası Erol Tolar’ın göğsüne saplandı. Erol Tolar kanlar içinde yere yığılırken, Fatih ve Ahmet Tolar’ı da tornavida ile yaralayan Mustafa T. olay yerinden kaçtı.

HAYATINI KAYBETTİ

Çevredeki yurttaşların ihbarı üzerine gelen polis ekibi inceleme başlatırken, sağlık ekipleri tarafından ilk müdahalesi olay yerinde yapılan amca ile 2 yeğeni ambulansla Gemlik Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Tedavi altına alınan yaralılardan Erol Tolar yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Ahmet ile kardeşi Fatih Tolar’ın ise sağlık durumun iyi olduğu öğrenildi. Tolar’ın cenazesi savcılık incelemesinin ardından kesin ölüm nedeninin tespiti için Bursa Adli Tıp Kurumu’na sevk edildi.

Olaydan sonra kaçan şüpheli Mustafa T. ise polisin çalışması ile 1 saat sonra yakalandı. Şüpheli gözaltına alınırken, olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/10431419/tornavidali-kavga-can-aldi-alacak-verecek-kavgasinda-gogsune-tornavida-saplandi