Kaporta ustası Metin Altundağ, Denizli Çivril’de, eski çırağı tarafından öldürüldü

Denizli Çivril’de meydana gelen olayda kaporta ustası Metin Altundağ, evine gireceği esnada eski çırağı tarafından av tüfeği ile öldürüldü.

ESKİ ÇIRAK KAÇTI

Denizli’nin Çivril İlçesi’nde meydana gelen olayda, F.K. (16), kaporta ustası Metin Altundağ’a evine gireceği sırada önünü keserek yanında bulundurduğu av tüfeğiyle 4 el ateş açtı. Vücuduna saçmalar isabet eden Altundağ kanlar içinde yere yığılırken, F.K. ise olay yerinden kaçtı.

HEMEN HASTANEYE SEVK EDİLDİ

Olaya şahit olan vatandaşların ihbarı ile bölgeye çok sayıda jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Olay yerine giden sağlık görevlileri yaralıyı yaptığı ilk müdahalenin ardından Çivril Devlet Hastanesi’ne kaldırdı. Bir süre sonra hastaneye sevk edilen ağır yaralı Altundağ, doktorların yaptığı tüm müdahaleye rağmen hayatını kaybetti.

GENÇ ÇIRAK YAKALANDI

Polis ekipleri tarafından başlatılan çalışma sonucu F.K.’yi pompalı tüfeğiyle beraber ele geçirildi. Diğer taraftan, cinayeti işlediği iddia edilen 16 yaşındaki F.K.’nin 2 çocuk babası olan Metin Altundağ’ın yanında 2 yıl önce çalıştığı belirlendi.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/10446875/kaporta-ustasi-metin-altundag-denizli-civrilde-eski-ciragi-tarafindan-olduruldu