Mahkum Fırat öldü mü? Onur Tuna diziden ayrıldı mı? Mahkum final mi?

Ekranların en çok izlenen yapımları arasında yer alan Mahkum dizisinde nefes kesen bir sezon finali bölümü ekrana geldi. Sezon finali bölümüyle herkesi ekrana kilitleyen dizinin son sahnesi büyük merak uyandırdı. Başarılı bir sezonu geride bırakan ve yayınlandığı ilk bölümden itibaren herkesi ekrana kilitleyen Mahkum dizisi sezon finali bölümüyle ekrana kısa bir ara verdi. Sezon finalinde Fırat savcı ve Barış’ın uçurumdan atlaması akıllarda büyük bir soru işareti bıraktı. Peki, Mahkum Fırat öldü mü? Fırat savcı ölecek mi? Onur Tuna diziden ayrıldı mı? Mahkum final mi? Mahkum yeni sezon var mı, ne zaman? İşte tüm merak edilenler…

Fırat Öldü Mü?

Mahkum’un 2 Haziran Perşembe akşamı yayınlanan sezon finali bölümü yine gündeme bomba gibi düştü. Her bölümü çok konuşulan ve izleyicide iz bırakan dizinin sezon finali bölümünde Fırat savcı ve Barış’ın uçurumdan atlaması ‘Fırat öldü mü?’, ‘Onur Tuna diziden ayrılacak mı?’ sorularını beraberinde getirdi. Mahkum dizisinde Fırat karakterine can veren oyuncu Onur Tuna’nın diziden ayrılıp ayrılmayacağına dair resmi bir açıklama yapılmadı. Şimdi gözler dizinin yeni sezonuna çevrildi.

Dizi Haberleri

Mahkum Bitti Mi?

Mahkum’un 2 Haziran Perşembe akşamı ekrana gelen sezon finali bölümünün ardından ‘Mahkum bitti mi?’, ‘Mahkum final mi?’ gibi sorulara da yanıt aranmaya başlandı. Mahkum dizisi sezon finaline girerek ekrana küçük bir ara verdi. Dizi, yeni sezonda yepyeni bölümleriyle ekran macerasına devam edecek. Dizinin yeni sezonunun Eylül ayının ilk haftalarında başlaması bekleniyor.

- Canlı Haber, Sinema & TV bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/10456552/mahkum-firat-oldu-mu-onur-tuna-diziden-ayrildi-mi-mahkum-final-mi