İnanılmaz olay! Avukat gözaltındaki sevgilisine uyuşturucu temin ederken yakalandı

İstanbul Esenyurt’ta meydana gelen akıl almaz olayda, Avukat E.İ., Esenkent Gazi Turgut Aslan Polis Merkezi Amirliği’nde “uyuşturucu imal ve ticareti” iddiasıyla gözaltında bulunan müvekkili ve aynı zamanda sevgilisi olduğunu beyan ettiği A.G’yi ziyaret etti.

ÇİKOLATA İLE KAMUFLE EDİLDİ

Polis merkezine gelen Avukat E.İ., müvekkiline yiyecek bir şeyler getirdiğini ve bu yüzden görüşmek istediğini belirtti ve müvekkili ile görüşmek istedi. Avukat tarafından getirilen yiyecekleri incelemeye başlayan polisler, avukatın getirdiği yemeklerden çikolata kutusu içerisinde bir kağıt parçasına sarılı 2,4 gram ağırlığında uyuşturucu madde olduğunu fark etti.

HEM MÜVEKKİLİ HEM SEVGİLİSİ OLDUĞUNU SÖYLEDİ

Fark edilen uyuşturucunun ardından polis ekipleri, avukat E.İ.’yi gözaltına alarak hakkında işlem yaptı. Avukat E.İ yaptığı açıklamada hem müvekkili hem de sevgilisi olduğunu belirttiği ve uyuşturucu ticaretinden yakalanan şahsa uyuşturucu temin etmek nedeniyle, çıkartıldığı savcılık sorgusunun ardından tutuklanması talebi ile Sulh Ceza Mahkemesi’ne sevk edildi.

Ev hapsi alan E.İ adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/11079095/inanilmaz-olay-avukat-gozaltindaki-sevgilisine-uyusturucu-temin-ederken-yakalandi