Seviyorum Merkez! Behzat Ç. Sevenlerine güzel haber, ‘Bir Ankara Polisiyesi’ geri dönüyor

Behzat Ç. yeni sezonu ile geri dönüyor. Haberi duyuran Erdal Beşikçioğlu, dizinin çekimlerinin yeniden başladığını açıkladı.

Yerli dizi tarihine iz bırakan yapımlar arasında girmeyi başaran polisiye türündeki Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, ilk olarak 2010 yılında Star TV’de yayınlanmaya başlamış ve toplam 3 sezon boyunca devam etmişti.

KADROYA YENİ OYUNCULAR DAHİ OLACAK


Behzat Ç.’nin aynı kadroyla yeni bölümlerinin geleceğini ifade eden ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu, yeni yüzlerin de kadroda yer alacağını açıkladı. Beşikçioğlu açıklamasında, “Ufak tefek yeni kadromuz da olacak. Bizi ikna etmek hiç zor değil. Yazılı bir metin içerisinde gördüğünüz zaman hikâyeyi, eğer o sizi etkiliyorsa bütün sanatçılar için yeterlidir.” dedi.

HANGİ PLATFORMDA YER ALACAK?

Dizinin yeniden BluTV ile ekranlara geleceği belirtilse de, şu an için dijital yayın platformu tarafından yapılmış resmi bir açıklama bulunmuyor. Ayrıca söz konusu kadroda, ilk sezonlarda da yer alan ve Fatih Artman tarafından canlandırılan Harun Sinanoğlu gibi karakterlerin yeniden olup olmayacağı da merak ediliyor.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/11153920/seviyorum-merkez-behzat-c-sevenlerine-guzel-haber-bir-ankara-polisiyesi-geri-donuyor