Eşi bana tecavüz etti dedi! Evine çağırıp kafasına sıktı

Eyüpsultan Yeşilpınar Mahallesi Gürpınar Caddesi’nde bir evde saat 22:00 civarlarında meydana gelen akıl almaz olayda, Abdullah Koşar (39), bir arkadaşının eşine tecavüz ettiği iddiası ile çağırıldığı evde kafasından vurularak öldürüldü.

EŞİNİN TELEFONUNDAN MESAJ ATTI

S. İlhan, adlı kadının eşi Aslan İlhan’a yaptığı itiraf üzerine yaşanan cinayette Abdullah Koşar isimli birinin 5 yıl önce kendisini tecavüz ettiğini ve 1 ay önce yine taciz etmeye başladığını söyledi. Aslan İlhan eşinin söyledikleri üzerine Abdullah Koşar’a karısının telefonundan mesaj atıp evlerine çağırdı.

‘NAMUSSUZLUĞUN BEDELİDİR’

Aslan İlhan mesaj sonrası eve gelen Koşar’ı karısının gözü önünde tabancayla başından vurdu. Kanlar içinde yere yığılan Koşar hayatını kaybederken, Aslan İlhan ise ‘Namussuzluğun bedelidir’ notunu bırakarak kaçtı.

“EŞİME DURUMU ANLATTIM”

Olayın S. İlhan’ın polise verdiği ifadesinde, “Abdullah Koşar 5 yıl önce bana tecavüz etti. Geçen ay tekrar mesaj atıp beni yanına çağırdı. Önce sesimi çıkarmadım ama bir hafta önce eşime durumu anlattım. Bunun üzerine eşim çok sinirlendi ve benim telefonumdan Abdullah’a mesaj atarak eve çağırdı. Olay benim gözümün önünde oldu. İlhan kaçtı, ben de o panikle kayınbiraderim Erdal’ın evine gittim” dedi.
Olayla ilgili inceleme başlatan polis, şüpheli İlhan Aslan’ın yakalanması için çalışıyor.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/11189071/esi-bana-tecavuz-etti-dedi-evine-cagirip-kafasina-sikti