Sedat Peker kaset ifşasıyla gündemi salladı! Cem Küçük, Rasim Kaan Aytoğu sosyal medyanın gündemine oturdu

Bir dönem videolu paylaşım yapan ve videolarındaki açıklamalarıyla gündemden düşmeyen Sedat Peker, uzun bir süre sessizliğe bürünmüş ve paylaşımlarına ara vermişti. Sosyal medya üzerinden yaptığı yazılı açıklamalarla yeniden geri dönen Peker, ortaya attığı iddialarla gündem olmaya devam ederken gelen son paylaşımla yer yerinden oynadı. Cem Küçük’ün kendisine blöf yapıyor elinde hiçbir şey yok demesinin ardından cinsel içerikli kaset ifşası yapan Sedat Peker, kendisine blöf yapıyor diyen Cem Küçük’e bu ifşa ile yanıt verdi. Cem Küçük ve Sedat Peker arasındaki atışmanın ardından ifşa edilen videoda Küçük’ün patronu olan İhlas Holding CEOS’su Rasim Kaan Aytoğu’nun yer aldığı iddiası ise manşetlerdeki yerini aldı. Gündemi sallayan bu video ve iddialar sosyal medyada çok konuşuldu.

Gündemi Sallayan Kaset İfşası

Cem Küçük’ün blöf yapıyor elinde hiçbir şey yok demesinin ardından sosyal medya üzerinden video paylaşan Sedat Peker, yeri yerinden oynatan kaset ifşasıyla bir kez daha gündeme geldi. Müstehcen görüntülerin yer aldığı skandal videoda üç erkek bulunuyor ve cinsel ilişki üç erkek arasında yaşanıyor. Gündeme bomba gibi düşen bu görüntüler sosyal medyada hızla yayılırken ifşa videosundaki üç erkekten birinin İhlas Holding CEO’su Rasim Kaan Aytoğu olduğu iddia edildi.

Gündem Haberleri

Sosyal Medya Bu Olayı Konuşuyor

Sedat Peker’in paylaştığı videonun ardından gözler Cem Küçük’e çevrildi. Skandal video sonrasında Cem Küçük, Rasim Kaan Aytoğu ve TGRT TT oldu. Hızla yayılan müstehcen görüntülerin yer aldığı videonun ardından Cem Küçük’ün TGRT’deki işine son verilip verilmediği de merak konusu oldu. Henüz Cem Küçük’ün TGRT’den kovulup kovulmadığı ve işle ilgili akıbeti konusunda herhangi bir bilgi paylaşılmadı.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/11256338/sedat-peker-kaset-ifsasiyla-gundemi-salladi-cem-kucuk-rasim-kaan-aytogu-sosyal-medyanin-gundemine-oturdu