Karısını vurdu, olayı gören çocuklarını alıp kaçtı!

Bu sabah 09.30 saatlerinde yaşanan olayda, Bayındır Mithatpaşa Mahallesi Park Geçidi Caddesi'nde yaşayan boşanma aşamasındaki eşi N.M.'yi (38) görmeye giden E.M. (51), eşi ve çocuklarını bir arabanın içinde gördü. Çocuklarının yanında olmasına aldırmayan koca, yanında getirdiği av tüfeğiyle karısını ağır yaraladı.

TALİHSİZ KADIN AĞIR YARALANDI

Vücuduna gelen saçmalarla ağır yaralanan kadın kanlar içinde yere düşerken cani koca E.M. olay yerinden kaçıp kayıplara karıştı. Yaralı kadın, sağlık ekipleri tarafından ambulansla Bayındır Devlet Hastanesine sevk edildi. Hayati tehlikesi devam eden N.M., daha sonra Torbalı Devlet Hastanesine sevk edildi.

ÇOCUKLARINI ALIP KAÇTI

Cani koca E.M.'nin bu olayı gerçekleştirmek için Yalova'dan İzmir'e geldiği, boşanma aşamasında oldukları öğrenilen eşi N.M.'yi iki çocuğuyla beraber bulundukları 35 NDY 38 plakalı otomobilin içerisindeyken av tüfeğiyle vurup ağır yaraladığı ve daha sonra çocukları da alıp kaçtığı öğrenildi. Kaçtığı kiralık araç ile birlikte yakalanan cani koca ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/11270004/karisini-vurdu-olayi-goren-cocuklarini-alip-kacti