Bir garip cinayet! Mevsimlik işçi kadın eşiyle tartışırken yanlarına gelen kişi tarafından vuruldu

Dün Isparta Senirkent ilçesine bağlı Garip köyünde yaşanan üzücü olayda, boşanma aşamasında olduğu eşiyle tartışma yaşayan 22 yaşındaki kadın, o sırada yanlarına gelen başka bir kişi tarafından vuruldu.

EŞİYLE TARTIŞIYORDU BAŞKA BİR ŞAHIR TARAFINDAN VURULDU

Senirkent ilçesine bağlı Garip köyünde mevsimlik tarım işçisi olarak çalışan Özlem Ö. ile boşanma aşamasındaki eşi A.Ö. arasında, bilinmeyen nedenle tartışma yaşandı. Tartışmanın yaşandığı esnada çiftin yanına gelen Y.B. adlı şahıs, Özlem Ö.'ye tabancayla ateş açtı. Özlem Ö., ağır yaralanırken, A.Ö. ile Y.B. ise kaçtı. Köydeki vatandaşların yaptığı ihbar üzerine olay yerine sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi.

DURUMU KRİTİK

İlk müdahalesi sağlık ekipleri tarafından olay yerinden yapılan Özlem Ö., ambulansla Süleyman Demirel Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne sevk edildi. sıkılan kurşunlarla yaralanan Özlem Ö.'nün sağlık durumunun kritik olduğu belirtildi.

KAÇAN ZANLILAR YAKALANDIYaşanan olayın ardından kaçan koca A.Ö. ve silahı sıkan Y.B. de Afyonkarahisar'da durdurulan bir araçta yakalanarak, gözaltına alındı. Yaşanan olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/11274546/bir-garip-cinayet-mevsimlik-isci-kadin-esiyle-tartisirken-yanlarina-gelen-kisi-tarafindan-vuruldu