Instagram çöktü mü? Instagram’a ne oldu? Instagram DM neden çalışmıyor?

Dünya genelinde kullanılan sosyal medya platformu Instagram’da iki gündür sorun yaşanıyor. Özellikle DM bölümünde büyük sıkıntıların yaşandığı platformda mesaj alımı ve gönderimi gerçekleştirilemiyor. Instagram DM sorunu yaşayan kullanıcılar ise sorunun ne zaman düzeleceğini merak ediyor. Instagram DM sorunu arama motorlarının ilk sırasında. Instagram kullanıcıları DM sorununun ne zaman düzeleceğini merak ediyor. Instagram’da yaşanan sorun devam ederken bu sorunun ne zaman çözüleceği merak konusu oldu. Peki, Instagram çöktü mü? Instagram DM sorunu nedir?Instagram DM neden çalışmıyor? Instagram’a ne oldu, ne zaman düzelecek? İşte detaylar…

Instagram Çöktü Mü?

Instagram’da dünden bu ayana sorun yaşanıyor. Mesaj kısmında yaşanan sorunla ilgili araştırmalar sürerken kullanıcılar, ‘Instagram çöktü mü?’, ‘Instagram’a ne oldu?’ ve ‘Instagram DM sorunu nedir?’ şeklinde sorulara yanıt arıyor. Yaşanan sorunla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmazken sorunun bazı kullanıcılarda çözüldüğüne dair bilgiler de geliyor.

Teknoloji Haberleri

Instagram DM Neden çalışmıyor?

Instagram DM sorunu dünden beri sürüyor. Bazı Instagram kullanıcıları mesaj alma ve mesaj göndermede sorun yaşadıklarını bildiriyor. DM sorunuyla ilgili şikayetler peş peşe gelirken sorunun tam olarak ne zaman çözüleceği merak ediliyor. Mesaj kısmında sorun yaşayan Instagram kullanıcıları şikayetlerini bildiriyor. Henüz Instagram DM sorunu ve sorunun tam olarak ne zaman çözüleceğine dair herhangi bir resmi açıklama gelmedi. Ancak DM sorununun ilerleyen saatlerde çözüme kavuşması ve normale dönmesi bekleniyor.

- Canlı Haber, Teknoloji bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/11329462/instagram-coktu-mu-instagrama-ne-oldu-instagram-dm-neden-calismiyor