Eşinden kaçmak için terminale gelmişti! Herkesin gözü önünde defalarca bıçaklandı

Hanife Çakıcı (33) İzmir Dikili’de, eşi Haydar Çakıcı(34) tarafından bıçaklanarak öldürüldü. Olay, dün saat 17.00 sıralarında Dikili Otobüs Terminalinde meydana geldi.

EŞİNDEN DEFALARCA ŞİDDET GÖRMÜŞTÜ

Biri erkek, biri kız 2 çocuk annesi olan Hanife Çakıcı (33) iddiaya göre, defalarca şiddet gördüğü eşinden kaçıp kurtulmak için otobüs terminaline gitti. Hanife Çakıcı’nın arkasından gelen cani koca, talihsiz kadını terminalde yakaladı. Cani eş Haydar Çakıcı, herkesin içinde genç kadını göğsünden ve sırtından defalarca kez bıçakladı.

TALİHSİZ KADIN OLAY YERİNDE CAN VERDİ

Olayı görenlerin ihbarı üzerine, olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri yaptığı kontrolde, Hanife Çakıcı’nın olay yerinde öldüğünü belirledi.

ZANLI EMNİYETE GÖTÜRÜLDÜ

Hanife Çakıcı’nın cansız bedeni, otopsi için İzmir Adlı Tıp Kurumu morguna götürüldü. Olayın hemen ardından polis tarafından gözaltına alınan katil zanlısı Haydar Çakıcı ise emniyete götürüldü. Cinayetle ilgili soruşturma başlatıldı.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/11639640/esinden-kacmak-icin-terminale-gelmisti-herkesin-gozu-onunde-defalarca-bicaklandi