Balkondan gelip dehşet saçmıştı! Kan donduran detaylar ortaya çıktı

Olay, Perşembe sabah saatlerinde Gülyaka Mahallesi 3030 Sokak’ta bulunan bir dairede gerçekleşti. Alınan bilgiye göre 4 katlı apartmanın 1’inci katındaki eve balkondan tırmanarak giren Recep U., belinden çıkarttığı silahla boşanma aşamasındaki eşi Berivan Uslu (32), kayınpederi Şemsettin Çelik (61) ile eşinin iki kız kardeşine ateş etti. Evden gelen silah seslerini duyan komşuların polise ihbarı üzerine adrese polis ekibi ve  sağlık çalışanları ulaştı. Olay yerine gelen sağlık çalışanlarının yaptığı kontrollerde Berivan Uslu ile Şemsettin Çelik’in olay yerinde hayatlarını kaybettiği tespit edildi. Yaralı olarak kurtulan eşin iki kız kardeşi Gülistan Ç., ile Şirvan Ç., ambulans ile çevredeki hastanelere götürülerek tedavileri başlandı.

 2 ÇOCUĞUNU ALIP KAÇTI

Olaydan sonra 3 çocuğundan 2’sini yanına alarak olay yerinden kaçan zanlı daha sonra Buca ilçesinde yakalandı. Yakalandığında çocukların yanında olmadığı öğrenilen katil zanlısı kocanın daha önce Batmanda yaşarken eşini bıçakladığı ve darp ettiği bilgisi geldi.

Gözaltına alınıp emniyete götürülen katil kocanın verdiği ifadede “Batman’dan İstanbul’a oradan da İzmir’e geldim ve boşanma davası açtığı için öldürdüm” dediği bilgisi gelirken ifadenin ardından Recep U., adliyeye sevk edildi.

 

Diğer taraftan, olaydan sonra otopsi işlemleri tamamlanan cenazelerin aileye teslim edildiği ve baba-kızın memleketleri Batman’da toprağa verileceği öğrenildi.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/11666638/balkondan-gelip-dehset-sacmisti-kan-donduran-detaylar-ortaya-cikti