Beşiktaş’ın tribün amigosu Seyit Subaşı oturduğu kafede vurularak öldürüldü!

Beşiktaş’ın tribün amigosu Seyit Subaşı (43) İstanbul Bayrampaşa’da kafede silahla vurularak öldürüldü. Üzücü olay, İstanbul Bayrampaşa’da yer alan bir alışveriş merkezindeki kafede meydana geldi.

Alışveriş merkezinde yer alan kafede oturan Seyit Subaşı (43), bir kişinin silahlı saldırısına uğradı ve yaralandı.

Saldırıda ağır yaralanan Subaşı, olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından ambulansla Bayrampaşa Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Subaşı, hastanede yapılan müdahalelere yaşamını yitirdi.

OLAYDAN HEMEN SONRA YAKALANDI

Katil zanlısı Mustafa Y. (33), elindeki tabancayla olay yeri yakınlarında polis ekiplerince gözaltına alındı. Bayrampaşa Kaymakamı Soner Şenel, emniyet ekiplerinin şüpheliyi olay yerinin 50 metre yakınında yakaladığını kaydetti.

Şenel, “Şahıs ilk ifadesinde, Beşiktaş taraftarı olduğunu, Beşiktaş-Karagümrük maçında Beşiktaş amigosu olan Seyit Subaşı ile tartıştıklarını, maç sonrası Maçka Parkı’nda şahsın silahla kendisine bir el ateş ettiğini fakat isabet ettiremediğini, bugün de AVM önünde bu şahısla karşılaştığını ve kendisine silahla ateş ettiğini beyan etti.” diye konuştu. Kaymakam Şenel, olayla ilgili soruşturmanın devam ettiğini belirtti.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/11874381/besiktasin-tribun-amigosu-seyit-subasi-oturdugu-kafede-vurularak-olduruldu