Oturduğu kıraathanede oğlunu döven adamı herkesin gözü önünde öldürdü

Afyonkarahisar Kent merkezi Erenler mahallesinde gerçekleşen olayda çevre sakinlerinden alınan bilgilere göre K.K. (48) tarım arazilerini kiraladığı mevsimlik işçi olduğu öğrenilen Y.Y.’nin (60) oğlunu borç meselesi yüzünden darbetti. Edinilen bilgilere göre ikili arasındaki borç miktarının 300 bin lira olduğu ve arazi sahibi K.K’nın bu miktarı tahsil edemediği öğrenildi.   

KIRAATHANEDE KARŞILAŞTI, SİLAHINI ÇEKTİ VURDU

Bu durum sonrasında durumdan haberdar olan darp edilen kişinin babası Y.Y. Erenler mahallesinde bulunan bir kıraathanede otururken gördüğü K.K.’nın yanına gitti. Kıraathanede önce sözlü tartışmayla başlayan olay daha sonra giderek büyüdü ve baba Y.Y., belinde olan tabancayı çıkartarak K.K'ya doğrultarak ateş etti. Açılan ateş sonrası ağır yaralayarak yere yığılan K.K., çevredekilerin sağlık ve polis ekiplerine haber vermesi üzerine olay yerine gelen ambulans ile Afyonkarahisar Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

1 ÖLÜ

K.K., olay yerinde yapılan müdahaleye rağmen yaşamını yitirdi. İhbarla beraber olay yerine gelen polis ekipleri ise Y.Y.'yi gözaltına aldı. Polis merkezindeki İşlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen zanlı tutuklanarak cezaevine gönderildi.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/11895335/oturdugu-kiraathanede-oglunu-doven-adami-herkesin-gozu-onunde-oldurdu