Emirates Havayolları aylık 2 bin 660 dolar maaşla Türkiye'den personel alacak

Dubai merkezli Emirates Havayolları, Türkiye'den kabin görevlisi alımı yapıyor. Firmanın kabin görevlisi alımı için başvurular resmi internet sitesi üzerinden başladı. Etkinlik kapsamında başvuruları kabul edilen adaylar için 27 Aralık Cuma günü Ankara Çankaya'da bulunan Bir otelde işe alım etkinliği düzenlenecek. Emirates'in işe alım etkinliği 09.00'da başlayacak.

İşe kabul edilenler 7 aşamalı eğitimden geçecek

Emirates hava yolları tarafından kabul edilen adaylar, 7 aşamalı bir eğitimden geçtikten sonra uçaklarda görev almaya başlayacak. Dünyanın en büyük havayolu şirketlerinden olan Emirates, personellerini işe almadan önce CV inceleme ve değerlendirme yapacak. Aynı zamanda firma tarafından online İngilizce değerlendirmesi yapılırken, web tabanlı final görüşmesi de yapılarak 5 aşamalı işe alım süreci tamamlanacak.

İşe alınanlar için Dubai'de ücretsiz konaklama imkanı verilecek

Emirates Hava Yolları firması tarafından işçi alımı kabul edilen çalışanlar, ekonomi 2 sınıfında ortalama 2660 dolar maaşla işe başlayacak. Kabin sınıfından değişmesi durumunda kabin görevlilerinin alacağı maaş artacak aynı zamanda, Dubai'de elektrik su hizmetlerinin de dahil olduğu mobilyalı daire de ücretsiz konaklama imkanı sağlayacak. İşe kabul edilen adayların yılda 30 gün ücretsiz izin hakkı bulunurken, Kabin görevlileri 1 yıllık ücretsiz yıllık izin bileti de alacak. Firma tarafından görev uçuşlarında Otel konaklama ve havaalanına gidiş ve dönüş ücretleri karşılanacak.

Başvuru şartları

Emirates Hava Yolları iş başvurusu yapmak isteyen adaylar için başvuru şartları, en az 21 yaşında olmak, en az 1.60 santim uzunluğunda olmak, ayakuçlarında dururken 212 santimlik ol erişimi bulunmak, en az lise mezunu olmak, İngilizcede yazılı ve sözlü olarak akıcı olmak, üniformanın içerisinden görünür bir dövmeye sahip olmamak, sağlıklı bir vücut kitle endeksine sahip olmak. Firma tarafından başvurusu kabul edilen adaylar 7 aşamalı bir eğitime tabi tutulduktan sonra uçaklarda görev almaya başlayacak.

- Canlı Haber, Ekonomi bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5192539/emirates-havayollari-aylik-2-bin-660-dolar-maasla-turkiyeden-personel-alacak