Cristiano Ronaldo koronavirüs şüphesiyle karantina altına alındı

Dünyaca ünlü Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo, koronavirüs şüphesi ile karantina altına alındı. Yıldız futbolcunun koronavirüs şüphesi ile ülkesi Portekiz’de karantina altına alındığı öğrenildi.

Özel İzinle Ülkesine Gitmişti

Juventus takımında yer alan dünya yıldızı Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo, felç geçiren annesini ziyaret etmek için özel izin alarak ülkesi Portekiz'e gitmişti. Yıldız futbolcunun Portekiz Madeira'da koronavirüs şüphesiyle karantina altına alındığı öğrenildi.

İtalya'ya Bir Süre Dönüş Yapmayacağını Bildirmişti

Forma giydiği Juventus'tan takım arkadaşı olan Rugani'de koronavirüs çıkmasının ardından takımına İtalya'ya bir süre dönemeyeceğini bildiren Ronaldo, ülkesinde koronavirüs şüphesi ile karantina altına alındı. Yıldız futbolcunun 14 gün boyunca karantina altında kalacağı ve bu süreçte detaylı kontrollerinin yapılacağı belirtildi.

Takım Arkadaşı Rugani'de Koronavirüs Tespit Edilmişti

Juventus'ta forma giyen Cristiano Ronaldo'nun takım arkadaşı Rugani'de koronavirüs saptanmıştı. Kendisinde koronavirüs tespit edilen Rugani, sosyal medya hesabından sevenlerine seslendi. Durumunun iyi olduğunu söyleyen Juventus'lu futbolcu, kendisi için endişelenen herkese durumunun iyi olduğu bilgisini verirken hastanelerde bu acil durumla ilgili mücadele veren tüm doktor ve hemşirelere teşekkür ettiğini söyledi. Herkesin gerekli olan kurallara uyması gerektiğini belirten balarılı futbolcu, ksöz konusu virüsün hiç ayrım yapmadığını söyleyerek herkesin kendisi ve sevdikleri için kurallara uyması gerektiğini söyledi.

- Canlı Haber, Dünya bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5193390/cristiano-ronaldo-koronavirus-suphesiyle-karantina-altina-alindi