Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Meryem'in akıbeti herkesi yıktı

ATV’de salı akşamları ekrana gelen ve izlenme rekorları kıran dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 153. bölüm ile dün akşam ile izleyici karşısına çıktı. Dizinin bu haftaki fragmanında Meryem Çakırbeyli'nin diziye döneceği iddiaları bütün izleyicileri heyecanlandırmıştı. Ancak izleyiciler Deniz Çakır'ın diziye geri dönmesini beklerken büyük bir şok yaşadı.

Meryem yerine tabutu geldi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Meryem Çakırbeyli'nin ölüm haberi ekran başında izleyenleri gözyaşlarına boğdu. Meryem ve Ömer'in yurtdışından döneceği haberi üzerine havalimanına giden Hızır Çakırbeyli ve ailesi, Meryem'in tabutunu karşılarında görünce büyük bir şok yaşadı. Büyük şok yaşayan sadece Çakırbeyli ailesi değildi aynı zamanda ekran başında izleyenler de şaşkınlıklarını sosyal medyada dile getirdi.

Deniz Çakır geri dönmüyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz final sahnesinde Ömer uçaktan indikten sonra babasını görüp sarıldı ve ardından annesinin ölüm haberini verdi. Meryem'i beklerken tabutunu bulan Çakırbeyli ailesi gözyaşlarına boğuldu. Bir süredir diziye geri döneceği iddiaları gündemde olan Deniz Çakır'ın da dönmeyeceğinin kesinleştiği böylelikle ortaya çıktı. Deniz Çakır diziden kendi isteğiyle ayrılmıştı. Annesi ile birlikte yurt dışına çıkan Ömer ise dün akşam yayınlanan son bölümde diziye geri dönmüş oldu.

- Canlı Haber, Eğlence bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5193470/eskiya-dunyaya-hukumdar-olmazda-meryemin-akibeti-herkesi-yikti