Instagram fenomeninin çocuk istismarıyla ilgili paylaşımları tepki topladı

Instagram fenomeni olan Simge Barankoğlu’nun kendi şahsi hesabından cinsel içerikli paylaşımların yapılması ve çocuk istismarına yönelik görüntülerin olduğu iddia edilen paylaşımlar büyük tepki topladı. Instagram fenomeni olarak tanınan 757 bin takipçisi olan Simge Barankoğlu’nun sosyal medya hesabı üzerinden yapılan paylaşımları adeta gündeme bomba gibi düştü. Kendi şahsi hesabından bir telegram grubunun reklamını yapan Simge Barankoğlu, bu grupta diğer fenomenlerin ifşalarının olacağını söyledi ve tüm takipçilerini telegram grubuna katılmaya davet etti.

Cinsel İçerikli Videolar Tepki Çekti

Simge Barankoğlu’nun yapmış olduğu telegram reklamı sonrasında gruba üye olan takipçileri ise cinsel içerikli videoları görünce şoka girdi. Cinsel içerikli videoların yanı sıra telegram grubunda çocuk istismarına yönelik görüntülerin bulunduğu ve cinsel içerikli vidolarda da artış olduğu iddia edildi. Ünlü fenomenin takipçileri ise görmüş olduğu bu manzara karşısında büyük bir şaşkınlık yaşarken, görüntüler büyük tepki çekti.

Özür Diledi

Instagram sayfasından yaptığı reklam sonrasında telegram grubuna katılan Simge Barankoğlu’nun takipçileri, grupta ifşalar yerine cinsel içerikli videoları görünce genç fenomene büyük bir tepki gösterdi. Bu tepkiler sonrasında ise genç fenomen Instagram hesabı üzerinden bir açıklama yaptı ve yapılan paylaşımların tamamen kendi bilgisi dışında olduğunu belirtti. Yaşanılan bu olaydan ötürü takipçilerinden özür dileyen Simge Bardakoğlu, grubunda ahlak dışı paylaşımları yapanları ise savcılığa şikayet edeceğini söyledi.    

- Canlı Haber, Magazin bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5195349/instagram-fenomeninin-cocuk-istismariyla-ilgili-paylasimlari-tepki-topladi