Taksim'de 87 yaşındaki adamın taciz ettiği genç kız sinir krizi geçirdi

İstanbul Taksim meydanında yaşanan olayda 29 yaşındaki B.O isimli genç kız, 87 yaşındaki H.Ş isimli yaşlı bir adam tarafından takip edilip sonrasında tacize uğradığını iddia etti. Yaşanan olay sonrasında sinir krizi geçiren genç kız, "Sen ne biçim bir insansın yaşından başından utanmıyor musun? Ne var benim üstümde. Sabahtan beri takip ediyor" diyerek bağırmaya başladı. Taksim’de görev yapan Güven Timleri Şube Müdürlüğü ekipleri yaşanan olaya hemen müdahale etti.

Yaşlı adam taciz iddiasını reddetti

Tacize uğradığını öne süren 29 yaşındaki B.O isimli genç kız polisin olay yerine gelmesiyle yaşadıklarını anlatmaya başladı. Yaşlı adamın kendisi takip edip sonrasında taciz ettiğini dile getiren B.O sinir krizi geçirdi ve yaşlı adama saldırdı. Taciz ettiğini kabul etmeyen 87 yaşındaki H.Ş isimli sahıs ise, ifadesi alınmak üzere polis ekipleri tarafından emniyete götürüldü.

Genç kız yaşlı adamdan şikeyetçi oldu

Yaşanan taciz olaylarının birçoğunda, tacize uğrayan kişinin kılık kıyafetinin eleştirilmesinden dolayı genç kız isyanında, "Sen ne biçim bir insansın yaşından başından utanmıyor musun? Ne var benim üstümde. Sabahtan beri takip ediyor. Bir şeyler söylüyor. Şikayetçiyim asla yaşlılık kabul etmiyorum" sözlerini dile getirdi. Polis ekipleri tarafından güçlükle sakinleştirilen genç kız 87 yaşındaki H.Ş’den şikayetçi oldu.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5197061/taksimde-87-yasindaki-adamin-taciz-ettigi-genc-kiz-sinir-krizi-gecirdi