Kerem Bürsin Nilperi Şahinkaya'nın gönlünü aldı

Kerem Bürsin geçtiğimiz günlerde konuk olduğu bir YouTube programında yaşamayanlar dizisinde beraber rol aldığı Nilperi Şahinkaya ile öpüşme sahnesi hakkında açıklamalarda bulunmuş ve ardından kriz çıkmıştı. Nilperi Şahinkaya’nın öpüşme sahnesi öncesinde soğanlı sarımsaklı dürüm yediğini ve daha sonra da kendisini öpmesini istediğini söyleyen Kerem Bürsin, yaptığı açıklamaların ardından günlerce konuşulmuştu. Açıklamalara Nilperi Şahinkaya sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla tepki göstermişti.

Arkadaşının gönlünü aldı

Kerem Bürsin önceki gün  kameralara yakalanırken, Nilperi Şahinkaya sorusu üzerine olayın çok büyütüldüğü ve hiç istemediği yerlere geldiğini belirterek, gazetecilere sitemde bulunmuştu. Nilperi Şahinkaya’yı oyuncu olarak çok sevdiğini söyleyen Kerem Bürsin onunla her zaman çalışmak istediğini söyledi. Kerem Bürsin'in bu açıklamalarının ardından ikilinin arasındaki kriz de çözülmüş gibi görünüyor.

Sadece espri olduğunu söylemişti

Kerem Bursin'in bu açıklamalarından sonra sosyal medya hesabından konu hakkında Nilperi Şahinkaya’da bir açıklama yapmış yaşananların sadece bir espri konusu olduğunu söylemişti. Gazeteleri atılan manşetleri çok kırıldığını söyleyen Nilperi Şahinkaya, bu şekilde manşetleri atanları kanadığını dile getirmişti. Her ne kadar Nilperi Şahinkaya olanların espri olduğunu söylese de açıklamalarından dolayı Kerem Bürsin’e kırıldığı da ortadaydı. Neyse ki Kerem Bürsin arkadaşının gönlünü almayı başardı ve ikili arasındaki buzlar eridi.

- Canlı Haber, Magazin bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5199096/kerem-bursin-nilperi-sahinkayanin-gonlunu-aldi