Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın O Sözleri Gündemi Salladı Oruç Reis’e Saldırı mı Oldu?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Oruç Reis'e saldırı yapılması durumunda en sert şekilde cevabı verecekleri konusunda en sert şekilde gereken uyarıyı yaptıklarını ve gereken cevabı aldıklarını dile getirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin Oruç Reis ile alakalı gerekli uyarılar yapıldığı ve saldırı olması durumunda bunun bedelini en ağır şekilde ödetileceğini söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu konuda Türkiye'nin ilk cevabı verdiğini söyledi

Erdoğan, AK Parti'nin kuruluşun 19. Yıl dönümü etkinliklerinde konuştu. Oruç Reis ile alakalı sözleri sosyal medyayı salladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ilk cevabını aldılar, Akdeniz'de Oruç Reis'e müdahale yapıldığı ve Türkiye'nin ise bu müdahaleye gerekli cevabı verdiği yorumlarına sebep oldu.

Kuzey Irak'ta Suriye'de Libya'da Doğu Akdeniz'de yaptığımız harekatlarla bu saldırılara karşı cevabımızı anladıkları dilden verdik

Bugün de verdik! Ve kendilerine de söyledik. Bakın bizim Oruç Reisimize sakın ha saldırmayın. Eğer Oruç Reis'e saldıracak olursanız bunun bedelini çok ağır şekilde ödersiniz dedik ve bugün ilk cevabı aldılar.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5200400/cumhurbaskani-erdoganin-o-sozleri-gundemi-salladi-oruc-reise-saldiri-mi-oldu