Babil dizisinde başrol olan Birce Akalay, sevgilisi ile sarmaş dolaş görüntülendi

Babil dizisinde başrol olan Birce Akalay, sevgilisi Fasih Saylan’la sarmaş dolaş hastaneden çıkarken görüntülendi. Basın mensuplarına konuşan Akalay, ‘Keyfimiz yerinde’’ diyerek basın mensuplarının yanından uzaklaştı. Babil dizisinin başrol oyuncusu Birce Akalay, önceki gün yeni sevgilisi Fasih Saylan’la sarmaş dolaş özel bir hastaneden çıkarken kameralar tarafından görüntülendi.

 Sarmaş Dolaş Olduğu Anlar Dikkat Çekti

Basın mensuplarının sorusuna cevap veren Birce Akalay, küçük bir rahatsızlığı olduğunu söyledi. Sevgilisi ile sarmaş dolaş olması dikkat çeken Akalay, Babil dizisinin çekimlerine başladıklarını belirterek ‘’Çalışmaya başladık, keyfimiz yerinde ‘’ dedi.

‘’ Evet Onur Çok Sevdiğim Biri ‘’

Sevgilisi ile hastane çıkışı kameralara yakalanan ve küçük bir rahatsızlığı olduğunu söyleyen Birce Akalay’a Onur Saylak’ın diziye başlaması hakkında soru soruldu. Basın mensuplarının sorularına cevap veren Birce Akalay, sevgilisine şiddet uyguladığı iddia edilen Ozan Güven’in diziden ayrılmasının ardından Onur Saylak’ın diziye başlaması hakkındaki sorulara kaçamak cevap verdi. Babil dizisine Onur Saylak’ın gelmesi hakkında basın mensuplarının sorularına yanıtlayan Akalay, ‘’ Evet Onur çok sevdiğim biridir.’’ Şeklinde basın mensupları tarafından sorulan sorulara yanıt verdi.

- Canlı Haber, Magazin bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5204867/babil-dizisinde-basrol-olan-birce-akalay-sevgilisi-ile-sarmas-dolas-goruntulendi