Kıvanç Tatlıtuğ koronavirüse mi yakalandı? Kıvanç Tatlıtuğ önceki akşam Bodrum’da özel bir hastanede koronavirüs testi yaptırdı.

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ önceki akşam Bodrum’da özel bir hastaneye giderek koronavirüs testi yaptırdı. Kıvanç Tatlıtuğ için koronavirüs sonucu hakkında henüz beklediği öğrenildi. Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ önceki akşam Bodrum’da bir hastaneye apar topar giderek koronavirüs testi yaptırdı. Önlem amaçlı ise hemen hastaneden önlem amaçlı uzaklaştı. Kıvanç Tatlıtuğ’un hastaneden ayrılmasının ardından ise oyuncu Pelin Karahan da eşiyle birlikte hastaneye geldi. Eşi ile birlikte hastaneye gelen Pelin Karahan’ın test yaptırmak için mi yoksa ziyaret için mi geldiği bilinmiyor.

Koronavirüs Testi Yaptırdı

Ünlü Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ önceki akşam Bodrum’da özel bir hastaneye acil bir şekilde giderek koronavirüs testi yaptırdı. Testi yaptıran ünlü oyuncu önlem almak için hemen test yaptırdıktan sonra hastaneden ayrıldı. Hemen hastaneden ayrılan ünlü oyuncu koronavirüse yakalandı mı ve test sonucunun çıkıp çıkmadığı merak konusu oldu.

Testin Sonucu Ne oldu?

Ünlü Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un önceki akşam Bodrum’da özel bir hastaneye acil bir şekilde giderek koronavirüs testi yaptıran ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ vakaların artmasıyla birlikte panik yaparak koronavirüs testi yaptırıp hastaneden ayrıldığı ve sonucunu beklediği öğrenildi.

- Canlı Haber, Magazin bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5206770/kivanc-tatlitug-koronaviruse-mi-yakalandi-kivanc-tatlitug-onceki-aksam-bodrumda-ozel-bir-hastanede-koronavirus-testi-yaptirdi