Ece Erken evli sevgilisinden ayrıldığını sosyal medya hesabından duyurdu

Evli ve iki çocuk babası olan avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile yaşadığı yasak aşkın ortaya çıkmasının ardından sunuculuğunu üstlendiği Söylemezsem Olmaz programında, canlı yayında istifa ederek eleştiri yağmuruna tutulan Erken’den  bir son dakika açıklaması geldi.

Ünlü sunucu Ece Erken, evli ve iki çocuk babası avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile yaşadığı aşkın ortaya çıkmasının ardından tepkilerin odağı haline geldi. Benan-Şafak Mahmutyazıcıoğlu çiftinin evlerinin önünde bulunan araçların aynalarını kırdığı görüntülerin ortaya çıkmasının ardından, zor günler yaşadığını ve gücü kalmadığını söyleyerek, sunuculuğunu yaptığı Söylemezsem Olmaz programında canlı yayında istifa etmişti.

Sosyal medya hesabından ayrıldıklarını duyurdu

Kendisini eleştirenlere sosyal medya hesabından cevap veren Erken, “Herkes kendi önünü süpürsün. Ben hatalıydım hatamdan döndüm. Hırsızlık yapmadım, dolandırmadım kimseyi sizler gibi. Bence aynaya bakın kendinizden utanın” yazarak akıllarda soru işareti bırakmıştı. Erken, sosyal medya hesabından son yapmış olduğu paylaşımda evli sevgilisiyle yollarını ayırdıklarını duyurdu.

Erken’in sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda, “Bugünkü yayını izleyip, tüm gerçeklerin farkına varan herkese sonsun teşekkür ederim. Eksikleri buradan tamamlamak istedim, aslında ortada şiddetli geçimsizlikten açılan bir dava elimde boşandılar belgesi ve tüm ailenin hanımefendinin bile yakınen bir kişi vardı. Tatiller 1 deği 2’ydi. Sezer Çakır, Emre Kocadere, ben ve Şafak’tan oluşuyordu. Emre’yle Ortaköy’de ki klübü ve Cundalı’da  yediğimiz yemekler işin diğer tarafı, yazışmalarımız ve samimiyetimiz ortadadır.

Zaten ailelerin bildiği, şiddetli geçimsizlikten açılan bir davada 800 bin dolarlar istenirken benim basına yansımamla milyon dolarlara çıkmıştır. Zaten boşandılar diye elimde belge olduğundan ve sonradan maddi açıdan itiraz edildiğini bilmediğim bir süreçte çok üzüldüm ve çok yıpratıldım…

“Ayrıldım”

Geçen hafta  abisi Celal ve Şafak Bodrum’da yemek yedik, Yalıkavak’ta ki evini kurduk, tamamen sonuçlanınca çocuklarla orada yaşamayı düşündük. Ama bu süreç bana o kadar ağır geldi ki yakınlarımıın bildiği üzere kendisinden ayrıldım… Daha fazla bilmeden kimse yorum yazsın istemedim… Peki neden bugüne kadar sustum… Çocuklar için, ama baktım ki kimse benim evladımı düşünmüyor… Şafak’ın sadece hanımefendide bulunan 150 kiloluk fotoğrafı özel sayfalara verilip, işiyle ilgili tehdit ediliyordu, aile arasında kalması gereken sırlarıyla…

Elinde bulunan boşanma belgesini paylaştı

Kimsenin yuvasında gözüm olmadığı gibi kimsenin mutsuzluluğu mutluluğum olamaz, herkese mutlu olmasını diliyorum. Ve son olarak bana verilen ve inandığım belgeyi sizlerle paylaşıyorum, eğer sahte vs bir belgeyse vicdanlarıyla herkesi baş başa bırakıyorum” paylaşımıyla elindeki belgeyi paylaştı.

- Canlı Haber, Magazin bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5210874/ece-erken-evli-sevgilisinden-ayrildigini-sosyal-medya-hesabindan-duyurdu