Aslı Enver ve Murat Boz'un ayrılık nedeni ortaya çıktı

Aslı Enver ve Murat Boz 2017 yılında başlayan ilişkilerine gözlerden uzak şekilde devam ediyordu. Fakat çiftin arasına geçtiğimiz nisan ayında kara kedi girdi ve uzun bir ayrılık dönemi yaşandı. Yaklaşık 7 ay süren ayrılığın ardından Aslı Enver ve Murat Boz ilişkilerine yeni bir şans daha vermeye karar verdi ve barıştı. Uzun zamandan beri beraber olan ilişkileri de gayet iyi gittiği öğrenilen çift bir anda yeniden ayrılık kararı alarak herkesi şaşkına çevirdi.

Murat Boz evliliğe sıcak bakmıyor

Evlilik haberi bekleyen hayranları Aslı Enver ve Murat Boz'un ayrıldığını öğrendikten sonra bir hayli üzüldü ve hatta Twitter'da TT listesine bile bu ayrılık girdi. Henüz iki tarafta ayrılığın ardından resmi bir açıklama yapmadığı ancak bugün Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa isimli magazin programında ayrılık nedenine ilişkin bazı iddialar gündeme geldi. Müge ve Gülşen'in iddiasına göre ayrılığın nedeni Murat Boz'un evliliğe sıcak bakmaması oldu.

Aslı Enver ilişkiyi bitirdi

Aslı Enver'in evlenmek istediği ve bunun için yeniden Murat Boz'la barıştığı daha önce de gündeme gelmişti. Fakat bu ayrılık haberinin ardından Murat Boz'un yakın çevresine ilişkilerinin çok yorulduğunu bu nedenle olmayacağını bile bile yeniden başladıklarını söyledi. Diğer yandan çiftin beraber yaşadığı eve bir süredir Aslı Enver'in gitmediği bu ilişkiyi kafasında bitirdiği de gelen iddialar arasında yer aldı. Nisan ayında Murat Boz ile ayrılan Aslı Enver'in, barışmak için tek şartının evlilik olduğu Murat Boz'un da bunu kabul ettiği iddia edilmişti.

- Canlı Haber, Eğlence bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5212937/asli-enver-ve-murat-bozun-ayrilik-nedeni-ortaya-cikti