Doya Doya Moda 11 Ağustos 2020 günün birincisi ve puan tablosu

TV8 ekranlarının ilgiyle izlenen reyting rekortmeni programı Doya Doya Moda’da yine heyecan dolu muhteşem bir hafta izleyicisiyle buluşuyor. Yeni haftanın ikinci gününde yine en iyisi olmak ve tarzlarını yansıtmak için uğraşan birbirinden iddialı bayanlar bugün jüri üyelerinden en yüksek puanları almak için ekrana gelecek. Peki, Doya Doya Moda 11 Ağustos 2020 Salı gününde neler yaşandı? Doya Doya Moda 11 Ağustos Salı gününün birincisi kim oldu? İşte detaylar…

Rekabet Devam Ediyor

TV8 ekranlarında yayınlanan ve yepyeni bir sezona bomba gibi bir başlangıç yapan Doya Doya Moda’nın jüri koltuğunda birbirinden sevilen isimle oturuyor. Kemal Doğulu, Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever ve Uğurkan Erez’in jüri koltuğunda yer aldığı moda programında birbirinden iddialı bayanlar birbirinden iddialı tarzlarıyla en iyi olmak için yarışıyor. Her hafta rekabetin katlanarak devam ettiği yarışmada kendinden ve tarzından emin olan bayanlar haftanın finaline kadar jüri üyelerinden en yüksek puanları toplayabilmek için mücadele veriyor.

Doya Doya Moda 11 Ağustos 2020 Puan Tablosu

Doya Doya Moda 11 Ağustos 2020 Salı gününün puanlaması açıklandı. Doya Doya Moda 11 Ağustos 2020 Salı günü puan tablosunu aşağıda bulabilirsiniz.

Birben- 20

Rümeysa- 5

Sabiha- 8

İmani- 7

Rabia- 8

Eda- 5

Nur- 16

Doya Doya Moda 11 Ağustos 2020 Birincisi

Doya Doya Moda 11 Ağustos 2020 Salı gününün birincisi puan tablosunun açıklanmasıyla belli oldu. Bugün tüm rakiplerine göre en yüksek puanı alan isim Birben oldu. Birben jüri üyelerinden aldığı toplam 20 puanla gün birinciliğini üstlendi. Rümeysa ve Eda ise aldıkları 5 puanla günü sonuncu tamamladı.

- Canlı Haber, Eğlence bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5214003/doya-doya-moda-11-agustos-2020-gunun-birincisi-ve-puan-tablosu