CHP Akhisar Mitingi

TWİTTER'DAN KORKUYORSUN

Birileri, çete reisi, milyonları, milyarları götürüyor.Miting meydanlarında "Hırsız Tayyip" dendiği için dava açacakmış. Ya sen ayakkabı kutusunda, Twitter'dan korkuyorsun. Adı ne, Başçalan. Ben yürütme organının başıyım diyordu. Biliyoruz. Biz senin ne yürüttüğünü çok iyi biliyoruz.Zeytinin fiyatı 10 yıldır artmadı. 10 yıldır zeytinin fiyatı niye doğru dürüst artmıyor. O zenginleşiyor, siz fakirleşiyorsunuz. Şu CHP gelirse devleti yönetemezmiş.Hayatımda duyduğum en saçma soru. Ya devleti kuran parti nasıl devleti yönetemez. Sen doğmadan vardı bu parti. Sen devleti soymak üzere geldin.

KAÇ PARA İLE DOYACAKSIN

2 buçuk milyon genç, oy kullanacak. Ya özgürlükten yana oy kullacaklar, ya da darbeden, baskıdan yana oy kullanacaklar.Gençler düşüncelerini Twitter üzerinden anlatıyor. 140 karakterden korkuyor.
Halka hizmet etmiyor. Kendisine ve ailesine hizmet ediyor.CHP gelirse dolar yükselirmiş diyor. Son 2 ayda zaten yükseldi. Yiyor yiyor, mağdurları oynuyor.Sevgili başçalan kaç para ile doyacaksan, söyle, parayı bulacağım, bu milletin yakasından düş.Kabul etmez. Doymak bilmiyor ki!

TBMM'ye gönderilen fezlekeyi görüştürmediler. Hepsi orada yazıyor.4 bakanı, Rıza Sarraf denen kişi satın almıştır. Aldıkları rüşvetlerin miktarı fezlekede var."Google'da ayet indiriyorum. sallıyorum" diyor bir bakan.Bey ayrımcı değilim. 

- Canlı Haber, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5214612/chp-akhisar-mitingi