Tatlı İntikam 15. Bölüm Var mı? Yok mu? Neden Yok?

Kanal D ekranlarında yayınlandığı ilk günden itibaren izlenme rekorları kıran ve aynı gün yayınlanan dizileri tek tek egale eden başarılı yapım Tatlı intikam 2 Temmuzda (bu akşam) neden yok? 2 Temmuz 2016 Cumartesi günü yayınlanması beklenen Tatlı İntikam 15 Bölüm bu akşam bayram dolayısıyla ekranlara gelmeyecek. 

Tatlı İntikam 15. Bölüm 2 temmuz (bu akşam) saat 20.00 de yayınlanmayacak onun yerine bu akşam Kısmetse Olur Halk Oylaması ekranlara gelecek. Tatlı İntikam bu akşam saat 22.30 da Kolaj bölümü ile ekranlarda olacak. Başrollerinde Leyla Lydia Tuğutlu (Pelin), Furkan Andıç (Sinan), Büşra Develi (Rüzgar), Zeyno Güvenç (Süheyla), Ayşenil Şamlıoğlu (Meliha), Kerem Atabeyoğlu (Rıza), Hazal Türesan (Başak), Çağrı Çıtanak (Bülent), Cemre Gümeli (Simay), Seren Deniz Yalçın (Ceyda), Bülent Seyran (Necip) ve Elif Çakman'ın yer aldığı Tatlı İntikam dizisi herkesi ekranlara kilitliyor.

Peki bu akşam yayınlanmayan tatlı İntikam 15. Bölüm ne zaman yayınlanacak?  Pelin, babasına karşı Sinan'a olan aşkını savunuyor. Tatlı İntikam 15. Bölüm 9 Temmuz 2016 Cumartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de ekranlarında olacak.

- Canlı Haber, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5215884/tatli-intikam-15-bolum-var-mi-yok-mu-neden-yok