Amcasının Oğlunu Döven Çocuğu Bıçakladı

İddiaya göre, Sercan Yıldırım tartışma sırasında O.A. isimli genci dövdü. O.A. da olayı amcasının oğlu Ferhat A.'ya anlattı. Yaklaşık 2 saat sonra Ferhat A. yanındaki arkadaşlarıyla halı sahada futbol oynayan Sercan Yıldırım'ın yanına giderek onunla tartışmaya başladı. Tartışmanın uzayıp kavgaya dönüşmesi sonucu üzerindeki bıçağı kullanan Ferhat A., Yıldırım'ı sağ bacak baldırı ve sol ayak topuğundan yaralayıp olay yerinden kaçtı.

Yaralı, ambulans ile Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Tedavisi tamamlanarak taburcu edildi. Şikayet üzerine olayla ilgili soruşturma başlatan polis, Ferhat A.'yı yakalayarak gözaltına aldı. Suçunu itiraf eden şüpheli, amcasının oğlunun dövülmesi nedeniyle bu olayın meydana geldiğini bıçağı da olay yerine yakın bir yerdeki bahçeye attığını söyledi. Polis söz konusu bahçeye giderek bıçağı buldu.

Polisteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından bugün adliyeye sevk edilen Ferhat A. savcılık ifadesinin ardından sevk edildiği nöbetçi mahkeme tarafından adli kontrol altında tutulmak kaydıyla serbest bırakıldı.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5216441/amcasinin-oglunu-doven-cocugu-bicakladi