Ulaştırma Bakanlığı'ndan uçuşlarını durduran Atlasglobal hakkında açıklama

Atlasglobal Havayolları tarafından dün yapılan açıklamada 21 Aralık tarihine kadar tarifeli uçuşların durdurulması kararı verildiği duyurulmuştu. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı konu hakkında bugün bir açıklama yaparak şirketin belirtilen süre içinde bilet alan yolcuların mağduriyetlerinin giderip giderilmediğinin bakanlık tarafından yakından takip edileceğini açıkladı.

Yolcuların mağdur olmaması için takip edilecek

Konu hakkında Ulaştırma Ve Altyapı Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada Atlasglobal havayollarının tarifeli uçuşlarının 21 Aralık tarihine kadar durdurduğu hatırlatıldı. Açıklamanın devamında firmanın belirttiği süre içerisinde kendisinden bilet alan yolcuların mağduriyetlerinin giderilip giderilmediğinin yakından takip edileceği ifade edildi.

15 Aralık tarihine kadar gidereceğini taahhüt etti

Ulaştırma Ve Altyapı Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada firmanın söz konusu dönem içinde uçuşunu yapamayan yolcularla ilgili bilgileri 15 Aralık 2019 tarihine kadar tespit ederek söz konusu süreç nedeniyle oluşacak mağduriyetlerinin giderileceğini taahhüt ettiği bildirildi. Bakanlık açıklamasının devamında söz konusu süreçte yolcuların herhangi bir mağduriyet yaşamaması için firmanın yakından takip edileceği, verdikleri taahhüdün yerine getirilip getirilmediğinin kontrol edileceği bildirildi.

- Canlı Haber, Ekonomi bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5217824/ulastirma-bakanligindan-ucuslarini-durduran-atlasglobal-hakkinda-aciklama