AK Parti Samsun Mitingi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan seçim çalışmaları kapsamında Samsun'da partililere buluştu. Erdoğan'ı Samsun'da büyük bir kalabalık karşıladı.

Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları;

ALLAH DOĞRUYU SÖYLETTİ

95 yıl önce Gazi Mustafa Kemal Milli mücadeleyi buradan başladı.CHP Türkiye'nin düşmanlarının yanında.CHP Genel Müdürü bizim dil sürçmelerimizi gidip her yerde söylüyor, etme bulma dünyası. Çıkıp ben maliyeciyim para nasıl götürülür biliyorum diyor.

CEMAAT DEĞİL ÖRGÜT

.Kişi beraber olduklarıyla haşrolacaktır. Ey CHP siz Pensilvanya'daki zatla haşrolacaksınız biz de bu meydandaki halkla haşrolacağız.Gel beraber gidelim o İsviçre'deki hesaplarımda para varsa sana vereyim Züğürt Kemal'sin ya.Gülen Kasetçilik ile birlikte çalışıyorsun. O pensilvanya'da basıyor sen satıyorsun. Bu Pensilvanya cemaat değil, örgütür örgüt. Bunların inine gireceğiz. Bu seçimlerden sonra çok farklı adımlar atacağız.Ahlaksız siyasete dur demeye var mısınız? amiyi ahıra, depoya, müzeye çevirenler bunlar değil mi.

ONLARA İNAT KAPI KAPI DOLAŞALIM

Bu paralel yapıya verdiğimiz emeklere yazıklar olsun. Pensilvanya'daki zat adamlarını kapı kapı dolaştırıp, CHP'ye oy istiyorlar.Seçime beş gün kaldı kapı kapı dolaşan ablalara inat bizim ablalar da kapa kapı dolaşalım.Bu paralel yapıya yardım eden bir Samsunlu kardeşim bugün mülakat vermiş. Yardımlarım karşısında makbuz isteyince yok dediler makbuzsuz yardım etmeyince beni içeri attılar diyor.

Pazar günü İstanbul'da 2 milyonu aştık bu millet boşa gelmez millette aşk var Samsun'da da bunu görüyorum.1150 yatak kapasiteli bir şehir hastanesi inşa ediyoruz.Demir yolları modern hale gelecek.Sakın uy pusulasına çizik falan atmayın, çizik varsa geri verin almayın o pusulayı.

- Canlı Haber, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5218863/ak-parti-samsun-mitingi