Buse Terim Bahçekapılı sosyal medyadan kendi reklamını  yapınca yerden yere vuruldu

Fatih Terim'in koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından hastanede tedavi altına alındı. Terim’in kızı Buse Terim Bahçekapılı, babası bu durumdayken sosyal medya hesabından kendi alışveriş sitesinin reklamını yapınca tepkiler çığ gibi büyüdü.

Buse Terim'e tepki yağdı

Fatih Terim'in kızı Buse Terim Bahçekapılı, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı reklam paylaşımı yüzünden eleştirilerin hedefi oldı. Babasının hastanede tedavi gördüğü bu zamanda, kendi alışveriş sitesinin reklamını yapmasının doğru olmadığını bulan birçok sosyal medya kullanıcısı tarafından eleştirildi. Buse Terim Bahçekapılı’ya,  "Millet can derdinde Buse Terim reklam peşinde" şeklinde bir çok tepki yağdı.

"Hayatımın en kötü saniyeleri" demişti

Fatih Terim'in kızı Buse Terim Bahçekapılı, babasının koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından sosyal medya hesabından, "Çok şey söylemek istiyorum ama kelimeleri seçemiyorum.. Nefesim daralıyor ve hayatımın en kötü saniyelerini yaşıyorum. Yaşadığım korku tarifsiz, yanında olamamanın verdiği acı daha tarifsiz." Paylaşımında bulunmuştu.

- Canlı Haber, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5225713/buse-terim-bahcekapili-sosyal-medyadan-kendi-reklamini-yapinca-yerden-yere-vuruldu