9 yaşındaki Şiar’ı yakarak öldüren anne ve sevgilisi tutuklandı!

Sakarya’da evde çıkan yangında ölen 9 yaşındaki Şiar’ın ölümünün sır perdesi tamamen aralandı. Oğlunun ölümünü şüpheli bulan baba tarafından Müge Anlı stüdyosuna taşınan Şiar olayıyla ilgili aktarılan son gelişmelerde küçük çocuğun ölümüne sebep olan anne ve sevgilisinin tutuklandığı bilgisi verildi.

Anneden Dehşete Düşüren İtiraflar

Annesinin sevgilisiyle beraber yaşadığı evde şüpheli bir şekilde ölen 9 yaşındaki Şiar olayı Müge Anlı stüdyosuna taşındı. Ölümünde şüphe olan küçük çocuğun annesi Gülizar canlı yayında kendisine yöneltilen sorular karşısında daha fazla dayanamamış ve herkesi dehşete düşüren itiraflarda bulunmuştu. Anne Gülizar, beraber yaşadığı sevgilisi Hami’nin oğlu Şiar’ı yangından önce öldüresiye dövdüğünü ve darp edilen oğlunun yerden kalkamadığını söyledi. Şiar’ın yerden kalkamaması sonucunda küçük çocuğun öldüğünü düşündüklerini ifade eden Gülizar, sevgilisi Hami’nin 3 çocuğuna birden demir çubuklarla tacizde bulunduğunu da izleyicilerin önünde itiraf etti.

4 Şahıs Hakkında Tutuklama Kararı

Canlı yayında gözaltına alınan Gülizar ve Hami’nin karakoldaki sorguları sürerken Hami’nin olaydan haberdar oldukları belirtilen annesi ve erkek kardeşi de polis tarafından gözaltına alındı. Emniyetteki işlemleri sona eren Gülizar, Hami, Emine K. ve Yasin K. Polis koruması eşliğinde adliyeye sevk edildi. Hakim karşısına çıkan 4 şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildi.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5227253/9-yasindaki-siari-yakarak-olduren-anne-ve-sevgilisi-tutuklandi