Koronavirüse yakalanan Ali Babacan hastaneye kaldırıldı! Sağlık durumu nasıl?

Koronavirüse yakalandığını kendi yaptığı açıklamayla duyuran DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, yaşadığı bazı şikayetlerin devam etmesi sebebiyle evde yapılan tedavisinin hastanede devam edeceğini duyurdu. Koronavirüse yakalanan eşi ve oğlunun iyileştiği haberini veren Babacan, ilaç tedavisi bitene kadar hastanede olacağını ifade etti.

Hastanede Tedavi Altında Olacak

Daha önce sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak koronavirüse yakalandığını duyuran DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, hem kendisi hem de ailesinin sağlık durumuyla ilgili yeni bir açıklama daha yaptı. Koronavirüse yakalanan eşi ve oğlunun iyileştiği haberini kamuoyuyla paylaşan Babacan, kendisinin yaşadığı bazı şikayetlerin devam ettiğini bu yüzden tedavisinin hastanede devam edeceğini söyledi.

Sağlık Durumu Nasıl?

Virüsü yenerek sağlıklarına kavuşan eşi Zeynep ve oğlu Emir’in evde kontrol ve karantina altında olduğunu ifade eden DEVA Partisi Genel Başkanı, kendisinin de genel sağlık durumunun iyi olduğunu ancak bazı şikayetlerinin devam ettiğini belirtti. Doktorundan gelen tavsiyeye uyacağını söyleyerek ilaç tedavisi bitene kadar yakın izlem için hastanede tedavi altında olacağını duyurdu.

Salgınla İlgili Kritik Uyarı

Sosyal medyadan paylaşım yapan ve hem ailesi hem de kendisinin sağlık durumuyla ilgili son bilgileri paylaşan Ali Babacan, koronavirüse yakalanmalarının 8. gününde yaşanan yeni gelişmeleri tüm detaylarıyla aktardı. Evdeki tedavisinin artık hastanede devam edeceğini duyuran Babacan, herkesten koronavirüsü çok ciddiye almasını, herkesin hem kendini hem de çevresindekileri bu hastalıktan korumak için azami özen göstermesini rica ederek bu süreçte büyük fedakarlıklar gösteren tüm sağlık çalışanlarına teşekkürlerini iletti.

- Canlı Haber, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5229605/koronaviruse-yakalanan-ali-babacan-hastaneye-kaldirildi-saglik-durumu-nasil