Meral Akşener'in FETÖ ile Bağlantısı Var mı?

MHP Genel Başkan adayı Meral Akşener, CNN Türk ekranlarında Didem Arslan Yılmaz'ın sunup yönettiği “Türkiye'nin Gündemi” programında Avukat Cüneyt Toroman ile birlikte 15 Temmuz darbe girişimini konuştu.

Meral Akşener’in FETÖ ile bağlantılı olduğunu iddia eden Avukat Cüneyt Toroman'nın açıklamaların ardından Akşener, canlı yayına bağlanarak 'İspatlatamazsan şerefsizsin' şeklinde tepki verdi.

Didem Arslan Yılmaz ise Cüney Toraman'ı bu konuda uyarıp, Akşener'in daha önce yaptığı bir programda bu iddiaları kesin bir dille reddettiğini söyledi. Ancak Toraman iddialarının arkasında durdu. Bunun üzerine Meral Akşener canlı yayına bağlanıp Cüneyt Toraman üzerinden adeta kendisiyle ilgili FETÖ'cü olduğu iddialarını dile getirenlere açtı ağzını yumdu gözünü.

''BEN DARBECİLERE KARŞI ÇIKARKEN SİZ MASALARIN ALTINA SAKLANIYORDUNUZ''

Akşener canlı yayına bağlanarak, "Ben darbecilere karşı çıkarken siz masaların altına saklanıyordunuz... Darbe girişimini kim desteklemişse alçaktır, şerefsizdir. Benim yakınımda da kim destekliyorsa onlar da alçaktır, şerefsizdir, korkaktır. Beni kendinizle karıştırıyorsunuz. Sizden korkan sizin gibi olsun!" dedi.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5230579/meral-aksenerin-feto-ile-baglantisi-var-mi