Beren Saat'in başrol olduğu Atiye dizinin 2. Sezon fragmanı yayınlandı

Başrolünü Beren Saatin oynamış olduğu Atiye dizisinin ikinci sezon fragmanı yayınlandı. Dizi 10 Eylül’de izleyicisi ile bulaşacak. Dizide Atiye paralel evrende yok olan Göbeklitepe’nin peşine düşüyor. Netflix’te yayınlanan Atiye dizisinin 2. Sezon fragmanı yayınlandı. Dizi 10 Eylül’de izleyicisi ile buluşacak.

İlk Sezondaki Gibi Her şeyi Düzeltmeye Çalışacak

İlk sezonun son sahnelerinde alternatif bir zaman dilimine ya da paralel evrene geçiş yapan Atiye, kendisini tanımayan ve farklı bir kimliğe sahip olan kardeşinin olduğunu öğrenmişti. Aslında Göbeklitepe’nin var olmadığı bu alternatif gerçeklikle beraber Atiye ilk sezon her şeyi düzeltmeye çalıştığı gibi bu sezonda düzeltmek için elinden geleni yapacak. Atiye fakat bu sezon karşılaştığı her şeyden haberdar olacak.

2. Sezon Çekimleri Başladı

Geçtiğimiz günlerde ise Beren Saat sosyal medya hesabından Atiye dizisinin çekimlerine başladıklarını söyleyerek şu şekilde duyurmuştu: ‘’ Yeni Ay’da başladık çekimlere, Atiye’nin mucizeleri yine bizimle. Aylar süren bekleyişten sonra tüm tedbirler alındı ve yeniden başladık üretmeye! Atiye’nin ilk sezonuna gösterdiğiniz ilgi, sevgi ve destek için emeği geçen herkes adına çok teşekkür ederim. 3. Sezon yaratıcı ekibimize ve tüm çalışma arkadaşlarıma hayırlı, uğurlu olsun.’’ Diyerek Atiye dizisinin çekimlerine başladığını açıklamıştı.

- Canlı Haber, Magazin bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5236091/beren-saatin-basrol-oldugu-atiye-dizinin-2-sezon-fragmani-yayinlandi