Survivor yarışmacısının kadına şiddet için yaptığı şey tepki topladı

Survivor yarışmasına katılan Didem Ceran, kadına şiddet ve kadın cinayetlerine tepki göstermek için yayınladığı videoyla herkesin tepkisini topladı. YouTube kanalından yayınladığı videoda cinsel ilişki oyuncağını öptüğü görülen eski Survivor yarışmacısı Didem Ceran birçok sosyal medya kullanıcısının tepkisini topladı.

Kadın Cinayetlerine Tepki İçin Cinsel İlişki Oyuncağını Öptü

Eski Survivor yarışmacısı plan Didem Ceran YouTube yüklediği video ile büyük tepki çekti. YouTube yüklediği videoda cinsel ilişki oyuncağını öptüğü görülen Ceran’ın bu durumu kadına şiddet ve kadın cinayetlerine tepki çekmek için yaptığı belirtildi.

Can Yaman’a Destek Çıktı

Öte yandan son günlerde magazin gündeminden düşmeyen oyuncu Can Yaman’la ilgilide açıklamalarda bulunan ve yakışıklı oyuncuyu destekleyen Didem Ceran, Can Yaman’ın reklam yaptığını söyleyen kişilerin de reklam peşinde olduğunu belirttiği görüldü.

Şiddete Maruz Kalmış

Yayınladığı videoda kendisinin de şiddete maruz kaldığını anlatan Ceran, şiddet ve cinayet konularına artık sessiz kalmayacağını söylerken tüm kadınlara da sessiz kalmamaları yönünde çağrıda bulundu. Yayınladığı videonun sonunda cinsel ilişki oyuncağını öpen eski Survivor yarışmacısı Ceran, Twitter’ın gündem konusu oldu.

Didem Ceran Kimdir?

1981 yılında Kayseri’de dünyaya gelen Didem Ceran, erken yaşta dünya evine girdi. 1,5 yıl süren bu evliliğin sonlanmasının ardından İstanbul’a gelen Ceran, 2016 senesinde Oryantal Star adlı yarışmaya katıldı. Bu yarışmanın ardından en çok izlenen yarışmalardan biri olan Survivor yarışmasına katılan Didem Ceran burada Gönüllüler takımında yer aldı. Yarışmadaa kaldığı sürede kavgaları ve tartışmalarıyla gündemden düşmeyen Ceran, yarışmadan elendi.

- Canlı Haber, Magazin bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5236580/survivor-yarismacisinin-kadina-siddet-icin-yaptigi-sey-tepki-topladi