Ünlü sanatçı Hadise’nin acı günü

Ünlü sanatçı Hadise, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla halasını kaybettiğini duyurdu. Halası için ‘ikinci annem’ diyen ünlü sanatçı koronavirüs salgını yüzünden ertelenen uçuşlar yüzünden cenazeye katılamayacağını, aldığı ölüm haberi ile çok üzüldüğünü sevenleriyle paylaştı.

Sosyal medya hesabından paylaştı

Gerek sahne kıyafetleri  gerek aşk hayatıyla ilgili gündemden düşmeyen ünlü sanatçı Hadise, aldığı acı haberle büyük üzüntü yaşadı. ‘ikinci annem’ diye bahsettiği halasının hayatını kaybettiğini, ancak tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını yüzünden ertelenen uçuşlar yüzünden cenazeye katılamayacağını sosyal medya hesabından paylaşan ünlü sanatçı, "Bu korkunç süreçte sevdiklerinizi kaybetmek ne kadar acı sizlere anlatamam. Halamın yeri benim için bambaşka, ikinci anne dediğim... Mekanın cennet olsun. Yanına uçamamak beni mahvediyor şu an" sözleriyle paylaştı.

Ne yaşanmıştı

Çin’in Vuhan kentinde ortaya çıkarak tüm dünyaya yayılan koronavirüs yaklaşık 4 bin 500 kişinin hayatını kaybetmesine sebep oldu. Alınan tüm önlemlere rağmen ülkemize de sıçrayan koronavirüs, kısa süre içinde 98 kişiye sıçradı ve bir kişinin hayatını kaybetmesine sebep oldu. Tüm dünya genelinde geniş kapsamlı çalışmalar sonucunda alınan tedbiler sonucunda birçok uçuş seferleri iptal edildi.

- Canlı Haber, Magazin bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5236774/unlu-sanatci-hadisenin-aci-gunu