Fenerbahçe'de koronavirüs test sonucu pozitif çıkan oyuncu belli oldu

Ülkemizdeki koronavirüs salgınından dolayı Fenerbahçe Kulübü futbolcularına koronavirüs testi yaptırmaya karar vermiş ve test sonuçlarından bir futbolcunun koronavirüse yakalandığı kulüp tarafından bizzat açıklanmıştı. O futbolcunun Max Kruse olduğu bugün ortaya çıktı.

İsmi Açıklanmamıştı

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrrahim Albayrak ve Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in koronavirüse yakalanması Türk futbolunda adeta deprem etkisi yaratmıştı. Bütün futbolcularına koronavirüs testi yaptıran ve bir futbolcu ile bir personelin koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklayan Fenerbahçe Kulübü, o futbolcunun kim olduğu hakkında bilgi paylaşımında bulunmamıştı. Kulüp tarafından yapılan bu açıklama Fenerbahçe taraftarında büyük endişeye neden olmuştu.

Tedavi Altına Alındı

Fenerbahçe’de koronavirüse yakalanan o futbolcunun Max Kruse olduğu yapılan araştırmalar sayesinde bugün ortaya çıktı. Fenerbahçe yönetiminin, tekrar sağlığına kavuşması için Alman asıllı futbolcusu Max Kruse’u hastaneye yatırdığı ve futbolcunun karantina altında tedavisinin sürdüğü öğrenildi.  

- Canlı Haber, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5238612/fenerbahcede-koronavirus-test-sonucu-pozitif-cikan-oyuncu-belli-oldu