Real Madrid'de koronavirüs şoku ! Oyuncunun testi pozitif çıktı

Real Madrid basketbol takımında forma giyen bir oyuncuya şüphe üzerine yapılan koronavirüs testi pozitif çıktı. Aynı tesiste sportif faaliyetlerini yürüten basketbol ve futbol takımlarının karantinaya alındığı bildirildi.  

Spor Takımlarını Etkiliyor

Dünyayı kasıp kavuran ve bugüne kadar binlerce can alan koronavirüs salgınından en fazla etkilenen kesim arasında spor takımları da yer alıyor. Edinilen son dakika bilgisine göre Real Madrid basketbol takımının formasını giyen bir oyuncuya yapılan koronavirüs testinin pozitif çıkması spor dünyasında şok etkisi yarattı. Real Madrid basketbol takımındaki bu gelişme üzerine takımın karantinaya alındığı iddia ediliyor.

Sporcunun Kimliği Açıklanmadı

Koronavirüs salgını spor dünyasında birçok ismi etkiledi. Koronavirüs salgınıyla ilgili spor dünyasından üzücü bir haberde Real Madrid basketbol takımından geldi. Basketbol takımında forma giyen bir oyuncunun koronavirüs testinin pozitif çıkmasıyla birlikte dünya devi Real Madrid’in basketbol ve futbol takımlarının karantina altına alındığı öğrenildi. Karantinaya gerekçe olarak ise iki takımında aynı tesisleri kullanması gösterildi. Koronavirüse yakalanan oyuncunun kimliğiyle ilgili Real Madrid takımından şu ana kadar bir açıklama gelmedi. Basketbol ve futbol takımlarına uygulanan karantinanın tedbir amaçlı alındığı, yaşanan gelişmelerle ilgili spor kamuoyunun bilgilendirileceği bildirildi.    

- Canlı Haber, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5240394/real-madridde-koronavirus-soku-oyuncunun-testi-pozitif-cikti