Kırgın Çiçekler 29. Bölüm

 

Atv Ekranlarının fenomen dizisi Kırgın Çiçekler Yeni Bölümünde neler olacak. Atv Ekranlarının Sevilen Dizisinde Kemal Eylül' ü tehdit etmeye devam edece mi yoksa peşini bırakacak mı? Meral Annesinin ne iş yaptığını öğrenecek mi? merak edilen tüm detaylar haberimizde... 

KIRGIN ÇİÇEKLER 29. BÖLÜM FRAGMAN

KIRGIN ÇİÇEKLER SON BÖLÜM ÖZETİ

Güney ve Kader arasında kavga çıkıyor ancak Cemre ve Gökhan çok mutludur. Uzun bir süre sonra birlikte güzel anlar yaşamaktadırlar. Kırgın Çiçekler yeni bölümde herkesin merakla beklediği gelişme gerçekleşir ve Meral gerçekleri yani annesinin Seher olduğunu öğrenir. Meral annesine hastane odasında kavuşurken Meral'in gözyaşları yine herkesi hüzne boğar. Gökhan ise Defne ve Nazan'ın konuşmalarına tanık olmuştur. Cemre ve ailesine Nazan'ın yaptıklarını öğrenen Gökhan'ı çok kötü bir son beklemektedir.
Tehditlerinin boş olmadığını göstermek isteyen Kemal, kızları korku dolu bir sabaha uyandırır. Meral, annesine kavuşuyor ancak Seher, kızını bağrına bassa da onunla beraber yaşamak için nasıl bir çözüm bulacak? Seher'in bir şeyler sakladığından şüphelenen Feride ne yapacak? Cemre'nin mirasının çalındığını öğrenen Gökhan'a ne olacak? Gerçeği açıklamasından ve herkesin öğrenmesinden korktuğu Gökhan'ın peşine düşen Nazan, ne yapacak?

- Canlı Haber, Sinema & TV bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5241899/kirgin-cicekler-29-bolum