Çağatay Ulusoy’un mor pijaması sosyal medyanın diline düştü

Son olarak Netflix’te Hakan muhafız isimli dizide rol alan ve geçtiğimiz günlerde bedelli askerlik görevini yerine getiren ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy bir derginin çekimleri için kamera karşısına geçti. Yakışıklı oyuncu mor pijamaları ile poz verince sosyal medyanın da gündemine oturdu.

Hayranları pijamalarını beğenmedi

Dergi çekimi için mor pijamaları ile objektif karşısına geçen Çağatay Ulusoy aynı zamanda röportajında özel hayatına dair çok samimi açıklamalar yaptı. Ancak sosyal medyada Çağatay Ulusoy'un pijamaları günün konusu olurken hayranları bu durumun hiç beğenmedi.

Dalış ve balık tutma tutkusu var

Çağatay Ulusoy hayattaki en büyük tutkularının dalış ve balık tutma olduğunu belirtirken yaşamak için bilmesi gereken ne varsa denizden ve balıktan öğrendiğini ifade etti. Dalış yapmanın kendisini sakinleştirdiğini söyleyen Çağatay Ulusoy karanlığın verdiği huzuru sevdiğini dile getirdi.

Duygu sarışın hakkında ilk kez konuştu

Çağatay Ulusoy dergiye verdiği röportajda 2 yıldan bu yana birlikte olduğu ve birlikte görüntü vermekten çekildiği Duygu Sarışın hakkında da ilk kez açıklamalarda bulundu. Yaş ilerledikçe aşka olan bakış açısını da değiştiğini söyleyen Çağatay Ulusoy, Duygu ile her şeyin iyi gittiğini dile getirdi.

- Canlı Haber, Magazin bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5243692/cagatay-ulusoyun-mor-pijamasi-sosyal-medyanin-diline-dustu