Nihal Olçok 15 Temmuz şehidi oğlunun mezarını açtıracak

Bir televizyon programında yaptığı açıklamalarda bazı şüphelerden bahseden Nihal Olçok oğlu Abdullah Olçok’un mezarını açtırabileceğini belirtti. Son günlerde sık sık gündeme gelen ve yaptığı her açıklama tartışma konusu olan Nihal Olçok bu kez 15 Temmuz’da şehit olan oğlu Abdullah’ın mezarını açtırabileceğini belirtti.

Oğlu ve Eski Eşi 15 Temmuz’da Şehit Olmuştu

15 Temmuz hain darbe girişimi gecesinde darbecileri durdurmak için sokağa akın eden binlerce kişi arasında olan Nihal Olçok’un eski eşi Erol Olçok ve oğlu Abdullah Olçok şehit olmuştu.Bir televşzyon programına katılan Nihal Olçok burada yaptığı açıklamalarda oğlu Abdullah’ın mezarını açtırabileceğini ve adli tıp raporları konusunda şüpheleri olduğunu söyledi.

15 Temmuz Gecesiyle İlgili Flaş Sözler

15 Temmuz hain darbe girişimiyle ilgili oldukça flaş açıklamalarda bulunan Nihal Olçok, 15 Temmuz gecesinin hemen sonrasında köprünün ve yolların temizlenmesinin delilleri ortadan kaldırdığını söyleyen Olçok, adli tıptan birçok insanın hapse atıldığı raporla ilgilenmediğini ve eski eşi Erol Olçok konusunda bir şey söyleyemeyeceğini ancak oğlu Abdullah Olçok’un mezarını açtırabileceği ifadelerinde bulundu.

Ahmet Davutoğlu’nun Partisi’nde Olacak

Geride bıraktığımız günlerde yine gündeme gelen Nihal Olçok, AK Parti ile yollarını ayıran ve şimdilerde yeni kuracağı parti ile gündeme gelen Ahmet Davutoğlu’nun yanında yer alacağını belirtmişti. Ahmet Davutoğlu’nun partisinde olma kararını açıklayan Olçok, Ahmet Davutoğlu’nun insanlığını kaybetmemiş biri olduğuna inandığı bu sebeple onun yanında yer almak istediğini belirterek açıklamıştı.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5245954/nihal-olcok-15-temmuz-sehidi-oglunun-mezarini-actiracak