Sosyal medyada tanıştığı şahıstan hamile kaldı bebeğinin babasını aramak için Esra Erol’a çıktı

ATV ekranlarında canlı olarak yayınlanan Esra Erol’da programına çıkan 21 yaşındaki Firdevs Toprak, çocuğunun babasını aramak için stüdyoya geldi. Yaklaşık 1 yıl önce sosyal medyadan tanıştığı ve sadece adını bildiği şahıstan hamile kalan Firdevs Toprak, 2 aylık bebeğiyle ortada kaldığını iddia etti.

Gerçekleri Stüdyoda Öğrendi

2 aylık bebeğinin babasını aramak için stüdyoya gelen genç kadın gerçeklerle yüzleşti. Henüz 21 yaşında olan ve yaklaşık 1 yıl önce sosyal medyadan tanıştığı ve yalnızca adını bildiği T.E isimli şahıstan hamile kalan Firdevs Toprak, 2 aylık bebeğiyle ortada kaldığını iddia ederek canlı yayında sesini duyurmaya çalıştı. Başından geçenleri anlatan genç kadın, 4 aylık hamileyken bir kadının kendisini aradığını ve T.E’nin eşi olduğunu söylediğini ve 4 yıldır evli olduklarını söylediğini belirtti. Telefon aracılığıyla oğlunun babasına ulaşamayan genç kadın 2019 tarihinde oğlunu dünyaya getirdi fakat babaya ulaşamadığı için henüz oğlu için bir kimlik çıkaramadı.  Stüdyoda yaşadıklarını gözyaşları içinde anlatan genç kadın aldığı haberlerle yıkıldı. Söz konusu T.E ile ilgili stüdyoya bilgiler ulaşmaya başladı. Firdevs Toprak’a evli olduğunu bu sebeple bebeğe sahip çıkmak istemediğini söyleyen T.E’nin hiç evlenmediği ortaya çıktı.

Cezaevinden Firar Etmiş

Firdevs Toprak’a kendisini varlıklı bir iş adamı olarak tanıtan T.E’nin tam bir suç makinesi olduğu ortaya çıktı. Cezaevinden firar eden şahsın işlediği suçlar sonucunda 2 aydır cezaevinde olduğu ortaya çıkarken duydukları karşısında büyük bir şok yaşayan Firdevs Toprak, çocuğunun böyle bir adamın soyasını taşıması yerine kendi soyasını taşımasını tercih edeceğini söyledi.

- Canlı Haber, Magazin bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5246604/sosyal-medyada-tanistigi-sahistan-hamile-kaldi-bebeginin-babasini-aramak-icin-esra-erola-cikti