Kulüp jet hızıyla açıklama yaptı Beşiktaşlı futbolcu koronavirüs mü oldu

Beşiktaş’ın Sırp oyuncusu Adem Ljajic’in geçirdiği yüksek ateş ve boğaz enfeksiyonu sebebiyle koronavirüs şüphesiyle karantina altına alındığı iddiası Beşiktaş Kulübü tarafından yalanlandı. İtalyan basını tarafından ortaya atılan bu iddia Siyah-Beyazlı takımın resmi internet sayfasından yaptığı açıklamada kesin bir dille yalanlanırken Sırp futbolcunun virüs şüphesi sebebiyle Trabzon maçı kadrosuna alınmadığı da iddialar arasındaydı.

İtalyan Basınından Ljajic İçin Koronavirüs İddiası

Süper Toto Süper Lig’in yeni haftasında kendi evinde Trabzonspor’u ağırlayacak olan Beşiktaş’ta Ljajic’in kadroya dahil edilmediği belirtilirken yüksek ateş ve boğaz enfeksiyonu sebebiyle kadroya alınmadığı belirtilen futbolcu için İtalyan basınında şok eden bir iddia ortaya atıldı. Futbolcunun koronavirüs şüphesi sebebiyle karantinaya alındığı ve bu sebepten maç kadrosuna alınmadığı öne sürüldü. Bu sezon boyunca toplamda 25 maçta forma giyen 28 yaşındaki Sırp futbolcunun çıktığı maçlarda 4 gol atarak 7 asist yaptığı belirlendi.

Beşiktaş Kulübü İddiaları Yalanladı

Beşiktaş Kulübü ise futbolcusu için ortaya atılan iddialara resmi internet sitesinden yanıt verdi ve sosyal medya üzerinden Adem Ljajic’in koronavirüse yakalandığına dair iddialar olan paylaşımlara itibar edilmemesi gerektiğini belirterek bu iddiaları kesin bir dille yalanladı. Oyuncunun hastanede tüm muayene ve tetkiklerinin yapıldığına dair bilgi verilen açıklamada, çıkan tetkik sonuçlarında yüksek ateş ile beraber bademcik enfeksiyonu tanısı konduğu ve futbolcunun tedavisinin tamamlandığı ve durumunun iyi olduğu bilgisi verildi.

- Canlı Haber, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5247064/kulup-jet-hiziyla-aciklama-yapti-besiktasli-futbolcu-koronavirus-mu-oldu