Kurtlar Vadisi Pusu 230.Bölüm 2. Fragman Yayınlandı

Kurtlar Vadisi Pusu 230. Bölüm ile kaldığı yerden devam ediyor. Polat alemdar ve ekibi Türkiye'nin gerçeklerini gözler önüne sererken diziden ayrılan oyuncular ve yeni katılan oyuncular ile soluksuz olarak izlenecek bölümleri ile ekranlara gelecek.Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonda IŞİD örgütünede yer vermesi ile izlenme rekorları kırması bekleniyor.

KURTLAR VADİSİ PUSU YENİ SEZON

Türkiye'nin en çok sevilen ve izlenen fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonda yine çok konuşulacak bölümlerle ekranlara geliyor. Efsane dizi Kurtlar Vadisi Pusu, izleyicilerini birbirinden kaliteli bölümler ve senaryosunda yer verdiği önemli konularla, yeni sezonunda da soluksuz izleyecekleri bölümlerle buluşturacak.

Türkiye'nin en uzun soluklu ve en çok izlenen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu benzersiz senaryosu, usta oyuncuları, deneyimli ekibiyle izleyicilerine her sezon reytingleri altüst eden kaliteli bölümleri sunmaya devam edecek. Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonda da yıllardır göstermiş olduğu başarıyı daha da yukarılara taşıyacak gibi gözüküyor.

KURTLAR VADİSİ PUSU 230. BÖLÜM NE ZAMAN?
Eylül ayında izleyicisiyle buluşacak olan Kurtlar Vadisi Pusu Kanal D 'de kendi gününde ve kendi saatinde sevenleriyle buluşacak.

Kurtlar Vadisi dizisi 15 Ocak 2013 yılında ilk kez yayına başlamış ve 19 Nisan 2007 'de Kurtlar Vadisi Pusu ismiyle yayın hayatına devam etmişti.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin bu kadar çok hayranının olmasının başlıca nedeni gündemdeki olayların dizide uygun bir senaryo ile verilmesi olmuştu. Devlet - Mafya ilişkisini çok güzel bir şekilde yorumlayan dizi çok büyük hayran kitlesine ulaştı.

Kurtlar Vadisi ve Kurtlar Vadisi Pusu dizisi hayatımıza öyle bir giriş yaptı ki Perşembe 20:00 cümlesi hepimiz tarafından benimsendi. Perşembe günü sokaklar boşalıyor herkes Kurtlar Vadisi dizisini izlemeye gidiyordu. 

Kurtlar Vadisi Pusu(KVP) hayranlarını yeni sezonda büyük sürprizlerin beklediği konuşuluyor. Umarız Şaşmaz kardeşlerin arası düzelir ve KVP kaldığı yerden tüm heyecanıyla devam eder.

KURTLAR VADİSİ PUSU YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin yeni sezon çekimleri başlamış durumda.  9.Sezon olarak başlayacak Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin çekimine ait Selahattin Sancaklı'nın Twitter hesabından attığı mesaj;

Sabah 7:30 hareket... Ve çekimler başlar..

— Selahattin Sancaklı (@SeloSancakli) 21 Ağustos 2014

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin 230. bölüm yani yeni sezon fragmanı olarak yayınlanan video da dizinin Eylül ayında gösterime gireceği belirtiliyor. 

Kurtlar Vadisi Pusu dizisi yeni sezon bu sene KANAL D ekranlarında seyircisiyle buluşacak. Kurtlar Vadisi Pusu dizisi yine kendi gününde (perşembe) yine kendi saatinde(20:00) yayınlanacak. Kurtlar Vadisi Pusu ne zaman başlıyor sorusunun cevabı önümüzdeki günlerde tam olarak cevabını bulacak.

KURTLAR VADİSİ PUSU YENİ SEZON (9.SEZON)

ŞAŞMAZ KARDEŞLER ARASINDA KAVGA!

Güneş'in haberine göre Türk dizi tarihinin kilometre taşı projelerinden Kurtlar Vadisi'ni beraber çeken Necati ve Raci Şaşmaz kardeşler, geçen yıl yollarını olaylı şekilde noktaladı. Önce dizinin beyin takımı olan senaristler Bahadır Özdener'le Cüneyt Aysan, ekipten ayrıldı. Ardından da iki kardeşin arasında kıyamet koptu. Necati Şaşmaz, son yıllarda diziyle hiç ilgilenmediğini söylediği kardeşiyle bağlarını koparıp 'Kurtlar Vadisi'ni tek başına çekmeye karar verdi. Pana Film'le tüm ilişkisi biten Raci Şaşmaz, mülk hakkı kendisinde olan şirketin Nişantaşı'nın göbeğindeki 7 katlı lüks binasından kardeşinin çıkmasını istedi. Avukatı aracılığıyla abisine tebligat gönderdi.
 
CENAZEDE BİLE KONUŞMADILAR
Uzun süre yeni ofis arayan Kurtlar Vadisi'nin Polar Alemdar'ı Necati Şaşmaz, sonunda Çamlıca'da istediği gibi bir bina buldu ve ofisini Üsküdar'a taşıdı. Kardeşinin binayı tahliye etmesinin ardından Raci Şaşmaz, bir emlakçıyla anlaştı ve yıllarca Pana Film'in proje toplantılarına, partilerine ve stüdyo çalışmalarına ev sahipliği yapan binayı kiraya vermek için harekete geçti. TL bazında kiraya verilecek olan binanın bir sağlık merkezine dönüştürülmesi gündemde... 11 yıl omuz omuza Kurtlar Vadisi'ni çektikten sonra şimdi kanlı bıçaklı olan Şaşmaz kardeşler, son olarak haziran ayının sonunda babaannelerinin cenazesinde mecburen bir araya gelmiş ancak birbirlerinin yüzlerine bile bakmamıştı. 

KURTLAR VADİSİ PUSU DA ARTIK ABDÜLHEY YOK!

Vatan'dan gülşen Yüksel'in haberine göre Kurtlar Vadisi'nde önemli bir ayrılık var... İşte Yüksel'in o yazısı:

Kurtlar Vadisi’ne nazar değdi! Fosforlu kedi gözleri bile Polat Alemdar’a yol gösteremedi! Necati Şaşmaz kardeşi Raci Şaşmaz ile aylar önce olaylı bir şekilde ayrıldı. Abi-kardeş arasında yaşanan kavga sonrası dizinin iki önemli ismi Bahadır Özdener ile Cüneyt Aysan Pana Film’le ipleri kopardı. Bütün bunların ardından Şaşmaz’ın vadideki macerasına ‘yalnız kurt’ olarak devam ettiğini biliyoruz. Ve gelelim son darbeye! Dizinin en önemli karakteri, Polat Alemdar’ın can dostu Abdülhey de sonunda pes etti. Dizinin ilk bölümünden bu yana tam 11 yıldır Abdülhey’i canlandıran Kenan Çoban ayrılık kararı aldı. Necati Şaşmaz ‘belki vazgeçer’ diye sezon finalinde Abdülhey’i öldürmeye kıyamadı. Elinde bomba patlayan Abdülhey’in akıbetini havada bıraktı. Dizinin takipçileri de ölüp ölmediğini merak ediyor. Ancak duyduğuma göre Kenan Çoban kesin kararını vermiş ve diziyle yollarını ayırmış. Geri dönüşü yok. Yeni yayın döneminde çok farklı bir karakterle seyirci karşısına çıkacakmış. Anlaşmasını yapmış bile. Çoban, yeni dizisi için Kurtlar Vadisi’ni zirveye taşıyan eski senaristleri Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan’la el sıkışmış. Çoban, Eylül’de başlayacak dizide uyuşturucu satıcılarına karşı mücadele edecek. Kurtlar Vadisi’nin Memati’si Gürkan Uygun gibi artık kendi kanatlarıyla uçacak. ABDÜLHEY Ömerli’de fidanlık kurdu Oyuncu Kenan Çoban İstanbul Ömerli İshaklı’da fidanlık kurdu. Garden Consept isimli mekanda peyzaj ağaçlar ve çiçekler yetiştiren Çoban aynı zamanda organik ürünlerden oluşan mönüsüyle yeme içme hizmeti de veriyor.   Kaynak: Vatan Makaron   KURTLAR VADİSİ PUSU'DA ŞOK AYRILIK

- Canlı Haber, Sinema & TV bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5247447/kurtlar-vadisi-pusu-230bolum-2-fragman-yayinlandi