Survivor 12 Mayıs 2020 gönüllüler acunn.com SMS sonuçları ve oy sıralaması

Survivor 2020’de bir veda konseyi daha yaşanacak. İlk oynanan dokunulmazlık oyununda gönüllüler kaybederken eleme adayı olarak Berkan’ın ismini çıkarmışlardı. İkinci oynanan dokunulmazlık oyununda ise kaybeden taraf ünlüler olmuştu. Ünlülerin oyun kaybetmesiyle birlikte eleme adayı olarak potaya koyulan isim Mert oldu. İlk etapta Berkan ve Mert’in eleme potasına girdiği Survivor 2020’de bu akşam 2 takımdan 2 kişi daha eleme adayı olarak potaya çıkacak. Peki, Survivor 2020 12 Mayıs Salı acunn.com gönüllüler SMS sonuçları nasıl oldu? 12 Mayıs Salı gönüllüler SMS oylamasında kim birinci oldu?

Gönüllüler Takımının İlk Eleme Adayı Berkan Oldu

Survivor 2020’de üzücü bir vedanın yaşanacağı yeni haftada oynanan 2 dokunulmazlık oyunu sonucunda ilk oyunu kaybeden gönüllüler takımı elenmesi için Berkan’ı adını yazdı. İkinci oynanan dokunulmazlık oyununda ise ünlüler takım kaybeden taraf oldu. Berkan’ın eleme adayı olarak çıktığı gönüllüler takımında bu akşam açıklanacak SMS birinci ve ikincilerinin ardından 2 kişi daha eleme potasına girecek. Yine ünlüler takımından da 2 kişinin daha eleme potasına girmesiyle eleme adaylarının sayısı 6’ya yükselecek.

Survivor 12 Mayıs 2020 Acunn.com Gönüllüler SMS Sıralaması

Survivor 12 Mayıs 2020 acunn.com gönüllüler SMS sıralaması açıklandıktan sonra haberimizin devamında sizlerle paylaşacağız...

- Canlı Haber, Eğlence bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5248806/survivor-12-mayis-2020-gonulluler-acunncom-sms-sonuclari-ve-oy-siralamasi