Gelinim Mutfakta 10 Nisan 2020 haftanın birincisi ve elenen yarışmacı

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün Fatih Ürek’in muhteşem sunumuyla ekranlara gelen ve gündüz kuşağının vazgeçilmezi olan yarışma Gelinim Mutfakta’da bir final heyecanı daha yeniden siz izleyicilerin karşısında. Bugün yine haftanın finalinde tüm hafta boyunca en yüksek puanı toplayan yarışmacı haftanın birincisi olacak ve 5 adet bileziği kazanacak.  Tüm hafta boyunca hem çekişmeli hem de eğlenceli anlarıyla ekrana gelen Gelinim Mutfakta gelinleri ve kayınvalideleri yine bir haftanın finaliyle karşınızda. Peki, 10 Nisan 2020 Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu? 10 Nisan 2020 Gelinim Mutfakta yarışmasından kim elendi? İşte detaylar…

Dün Çeyrek Altını Burçin Kazanmıştı

Dün ekrana gelen bölümde kayınvalideler tarafından en yüksek puanı alan Burçin günün birincisive çeyrek altının sahibi olmuştu. Dünkü bölümde yine tartışmaları ve açıklamalarıyla ön planda olan Burçin özellikle yemeğini yakan Neslihan ile oldukça uğraşmış ve Neslihan’ın moralini düşürmek için çaba sarf etmişti.

Gelinim Mutfakta Son Puan Durumları

Gelinim Mutfakta’da bugün haftanın son gününde yarışmacılar yeniden yemeklerini yapacak ve kayınvalidelere sunacaklar. Haftanın son gününde en yüksek puanı alan ve haftanın birincisi olan yarışmacı açıklanmadan önce tüm hafta boyunca toplanan puanlara bir göz atalım. Gelinim Mutfakta yarışmacılarından Hatice bugün haricinde haftanın 4 günü boyunca toplamda 51 puan topladı, Yağnur ise haftanın finali bölümüne toplamda 42 puanla giriş yaptı, Neslihan toplamda 31 puana sahip olurken Burçin ise 50 puanla haftanın finaline avantajlı bir giriş yaptı. Bugünde el lezzetlerini yarıştıraacak olan yarışmacıların kayınvalidelerden aldıkları puanlar toplam puanlarına eklenecek ve haftanın birinci olan ismi belli olacak.

Gelinim Mutfakta 10 Nisan 2020 Haftanın Birincisi ve Elenen Yarışmacı

Gelinim Mutfakta 10 Nisan 2020 haftanın birinci olan ismi belli oldu. İlk olarak günün puanlamasından başlayalım. Haftanın finalinde kayınvalidelerin verdiği puanlara göre, Neslihan 10, Burçin 15, Hatice 13 ve Yağnur 9 puanın sahibi oldu. Bugün kayınvalidelerden aldığı 15 puanla günün birincisi ve çeyrek altının sahibi Burçin oldu. Tüm hafta boyunca toplamda aldığı 65 puanla haftanın birincisi ve 5 adet bileziğin de sahibi olan Burçin büyük sevinç yaşadı. Öte yandan haftanın en düşük puanını ise tüm hafta boyunca talihsizliklerin peşini brakmadığı ve zaman zaman moral bozukluğu yaşayan Neslihan'ın oldu. Neslihan toplamda 41 puana ulaşırken Gelinim Mutfak'tanın bu haftaki finalinde programın 500. bölümü olması sebebiyle eleme yapılmadı. Yarışmada eleme gerçekleşseydi Neslihan ve kayınvalide Reyhan Hanım yarışa veda eden isimler olacaktı.

- Canlı Haber, Eğlence bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5249299/gelinim-mutfakta-10-nisan-2020-haftanin-birincisi-ve-elenen-yarismaci