En büyük hobim cinsel ilişkiye girmek diyen Didem Soydan olay yarattı

Türkiye’de görülen yeni tip koronavirüs salgını sonucunda tedbir amaçlı yetkililerin uyarılarına uyarak en yakın arkadaşı Umut Eker ile beraber kendisini eve kapatan Didem Soydan, en büyük hobin nedir sorusuna verdiği yanıtla olay yarattı. En büyük hobim cinsel ilişkiye girmek yanıtını veren Soydan, kendisine gelen tepkiler üzerine isyan etti ve kendisine tepki gösterenlere ‘Gerizekalı olmayın’ diyerek tepkisini gösterdi.

Didem Soydan Yine Gündem Oldu

Zaman zaman yaptığı açıklamalar ve paylaşımlarıyla gündem haline gelen Didem Soydan, koronavirüs tedbiri kapsamında en yakın arkadaşı Umut Eker ile beraber evde kalma kararı aldı. Bu süreçte evinde videolar çeken ve sosyal medya hesabından paylaşan Didem Soydan, kendisine yöneltilen ‘En büyük hobiniz nedir’ sorusuna verdiği cevapla olay yarattı.

‘Cinsel İlişkiye Girmek ve Girememek’

Ünlü model Didem Soydan, kendisine sorulan ‘En büyük hobin ve fobin nedir’ sorusuna, ‘Cinsel ilişkiye girmek ve girememek’ yanıtını verdi. Güzel modelin bu cevabı kısa süre içinde sosyal medyanın gündemine oturdu.

Gelen Tepkilere İsyan Etti

Sosyal medyadan gelen tepkiler üzerine açıklama yapan ve yaptığı esprinin yanlış anlaşıldığına dikkat çeken Didem Soydan, yeni bir video çekerek, ‘Hem gerizekalı olmayın hem de evde olun’ dedi.

Bornozlu Pozuna Beğeni Yağmıştı

Sosyal medyadaki cesur pozlarıyla da adından sık sık bahsettiren ünlü model, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından bornozlu halini paylaşmış ve banyoya gireceğini söylemişti. Ünlü modelin bornozlu paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni gelmişti.

- Canlı Haber, Magazin bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5251191/en-buyuk-hobim-cinsel-iliskiye-girmek-diyen-didem-soydan-olay-yaratti